השגריר: "נבחרים התומכים בטרור – ייעלמו"

שגריר ישראל באו"ם דני דנון מתריע מפני דיון בעצרת הכללית של האו"ם שיעסוק במאבק באנטישמיות העולמית • "נגרום לאו"ם לדבר על אנטישמיות לנוכח שנאת היהודים המשתוללת באירופה, בארצות הברית ובעולם"

דני דנון, שגריר ישראל לאו"ם
דני דנון, שגריר ישראל לאו"ם
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

בעוד עשרה ימים יתקיים דיון מיוחד בעצרת הכללית של האו״ם שיעסוק במאבק באנטישמיות העולמית. בהקשר לכך קרא היום שגריר ישראל באו"ם דני דנון לפעול לכך שמנהיגים ונבחרי ציבור אנטישמיים, לא יישארו בתפקידם.

בנאום שנשא בכנס הג'רוזלם פוסט בניו יורק, התייחס דנון עלייה במקרי האנטישמיות ברחבי העולם ואמר, כי "אנו רואים את התגברות האנטישמיות בקרב שכנינו ובקרב חלק ממנהיגי העולם. יש לגנות ולבודד נבחרי ציבור התומכים באנטישמיות ולדאוג שלא יישארו בתפקידם. עלינו להילחם באנטישמיות בכל מקום שהיא מתרחשת, על מנת שאף אחד לא יהיה חסין מפניה".

דנון הוסיף ואמר, כי "בעוד עשרה ימים נקיים דיון מיוחד בעצרת הכללית של האו״ם ובמרכזו המאבק באנטישמיות. אנחנו נגרום לאו"ם לדבר על אנטישמיות מפני שלא נשקוט בזמן ששנאת יהודים משתוללת באירופה, בארצות הברית ובעולם, וכי באחריותן של כל המדינות להגן על אזרחיהם היהודים. אנו לא נמצאים בעידן פוסט-אנטישמי, אבל אני משוכנע שנוכל להגיע לשם״.

השארת תגובה