ארדן: "אבו מאזן מקדם טרור ועליו לרדת מהבמה"

השר לביטחון פנים קורא להחלת החוק הישראלי ביישובים היהודיים שמעבר לקו הירוק. "אין שום סיבה שמאות אלפי אזרחים יאלצו לחיות תחת חוק עות'מאני או בריטי רק בגלל שאבו מאזן בחר בטרור"

אבו מאזן
אבו מאזן

השר לביטחון הפנים גלעד ארדן קורא להחיל את החוק הישראלי על היישובים היהודיים מעבר לקו הירוק.

בנאום בוועידת הג'רוזלם פוסט בניו יורק הכריז השר ארדן, כי "החלת החוק הישראלי בשטחים, מהווה התחלה של פרדיגמה חדשה, שאומרת שהפלסטינים צריכים להבין שהזמן לא עומד לצדם. כדי לקדם את התפיסה הזו אנו חייבים לעשות את הצעד החוקי, המוסרי וההגיוני הבא, והוא להחיל את החוק הישראלי על הערים והעיירות היהודיות ביהודה ושומרון".

לדבריו, "הערים והעיירות האלה הן חוקיות, ונכללות תחת החוק הבין-לאומי, ואין שום סיבה שהן יסבלו מאפליה. אין שום סיבה שמאות אלפי אזרחים ישראלים יאלצו לחיות תחת חוק עות'מאני או בריטי רק בגלל שאבו מאזן בחר בטרור ובחרם על ישראל במקום בשלום".

ארדן התייחס לוועדיה הכלכלית שיומת ארה"ב בבחריין ואמר, כי "ההנהגה הפלסטינית עושה הכל כדי לערער את הועידה הכלכלית של הנשיא טראמפ בבחריין, והיא עושה כל מאמץ כדי להצדיק את המוניטין שלה ככזו שלא מחמיצה הזדמנות להחמיץ הזדמנות".

"צריך לומר בקול: אבו מאזן שתומך בטרור ומקדם BDS וחרמות צריך לרדת מהבמה העולמית וללכת הביתה. צריך לגלות יוזמה ולעצב מציאות חדשה", הוסיף השר ארדן.

השארת תגובה