גבאי הצדקה יצאו להעתיר עבור תושבי העיר

3 אוטובוסים יצאו מרחובות לקברי צדיקים בצפון, למסע תפילה מרגש עבור תומכי ואוהדי קופת החסד המקומית

גבאי צדקה נושאים תפילה
גבאי צדקה נושאים תפילה
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

שלשה אוטובוסים מלאים באנשי עשייה ומתנדבים, המטריחים עצמם מדי ערב שבת וחג בזיכוי הרבים יצאו בצהרי ערב ראש חודש סיון מרחובות לכיוון טבריה. על האוטובוסים התקבצו תושבים משכונות רבות ברחבי העיר עם מכנה משותף אחד: כולם נמנים על עסקניה ומתנדביה של "טוב וחסד", קופת הצדקה של העיר רחובות.

המסע החל בתפילה על ציון התנא רבי עקיבא ובהמשך בקברו של הרמח"ל בעיר טבריה, שם התפללו תפילת מנחה יחד עם תפילת יום כיפור קטן שנאמרה בהתרגשות גדולה ובהשתפכות הנפש יחד עם בני הנעורים ותשב"ר, ילדי העסקנים שהצטרפו אף הם למסע.

משם המשיכה שיירת האוטובוסים לעבר ציון השל"ה הק' שם נאמרה בהתלהבות "תפילת השל"ה" לחינוך הצאצאים בדרך התורה והיראה, שנודעה כסגולה לאומרה מדי ערב ראש חודש סיון, כשעם סיום המעמד המרטיט, שמו פניהם לאתרא קדישא מירון לציונו של הרשב"י להמשך תפילה ובקשה בעבור תורמי קופת העיר של רחובות.

במהלך הנסיעה, הביעו המתנדבים בעיניים דומעות הערכה והוקרה לראשי ארגון 'טוב וחסד' אשר עושים לילות כימים להצלת משפחות הנדרשות לסיוע וחיזוק כלכלי בעיר רחובות. גבאי הקופה מצדם ביקשו להודות ליוחאי גרפי ולפנחס הומינר על ההיענות והסיוע במימוש הנסיעה, וכן על ה"שי" המיוחד שיקבלו המתנדבים במהלך הנסיעה.

השארת תגובה