חוטובלי על המאבקים: "סכנה שלטון הימין"

"זה היה שבוע לא קל בשביל הרבה מאוד אנשים, שמעתם את אלה משמיצים את אלה, בנט נגד יוגב, כולם נגד כולם, אף אחד לא מדבר על אידיאולוגיה יותר ומחמיצים את השעה"

נתניהו עם חברי הליכוד. צילום: הליכוד
נתניהו עם חברי הליכוד. צילום: הליכוד

סגנית שר החוץ ציפי חוטובלי מהליכוד מזהירה את הציונות הדתית השסועה והמפולגת, מפני איבוד שלטון הימין בבחירות הקרובות. "הכל עלול לרדת לטמיון בגלל מאבקים פנימיים", אמרה.

חוטובלי נשאה דברים בכנס "נוער הריבונות" באוניברסיטת בר אילן כאשר בתוך דבריה התייחסה כאמור למאבקי השליטה בציונות הדתית לקראת הבחירות הקרובות ולתהודה הרבה שזכה הריב המתוקשר שהתקיים השבוע בין ח"כ מוטי יוגב לשר לשעבר נפתלי בנט.

"זה היה שבוע לא קל בשביל הרבה מאוד אנשים, שמעתם את אלה משמיצים את אלה, בנט נגד יוגב, ההוא נגד ההוא, כולם נגד כולם, אני רוצה להגיד כאן משהו שאני בטוחה שכולכם מזדהים איתו – אנחנו לא נבחרנו רק בשם דמות כזו או אחרת, נבחרנו להוביל דרך", כך חוטובלי.

היא הוסיפה, כי "בשבוע האחרון אף אחד לא מדבר על אידיאולוגיה יותר, בזמן שאנחנו רבים אלה עם אלה, מחמיצים את השעה… אנחנו ערב בחירות ויש סכנה אמיתית לאובדן שלטון הימין בישראל. הכל יכול לרדת לטימיון בגלל מאבקים פנימיים".

היא פנתה לאנשי הציונות הדתית וקראה להם, "להרים את נס האחדות נגד פלגנות, בעד מנהיגות מאוחדת של חזית לאומית אחידה בבחירות האלה. לא לפיצולים, לא לתתי קבוצות, לא לוויכוחים מי בראש, פשוט לאחד שורות כדי שתהיה לנו הנהגה לאומית בראשות נתניהו ונזכה להקים ממשלה לאומית שתכיל ריבונות ביהודה ושומרון".

השארת תגובה