בן דהן VS זהות

מפלגת "זהות" ואנשיה חושבים שדרך איומים בתביעות לשון הרע נגדי, הם יגיעו אי פעם להיות בכנסת ישראל

בפוסט שפרסם בפייסבוק, מפרסם ח"כ אלי בן דהן צילום של כתב התביעה נגדו, וכותב:

"מפלגת "זהות" ואנשיה חושבים שדרך איומים בתביעות לשון הרע נגדי, הם יגיעו אי פעם להיות בכנסת ישראל. הם חושבים שדרך הסתרה של מועמדים עם אג'נדה בעייתית ואנטי-יהודית שמוציאים סרטונים נגד ברית המילה, מצביעים דתיים יתמכו בהם.

תביעות השתקה זו הדרך של מי שלא רוצה שישמעו את האמת עליו – לסתום את הפה למי שאומר את אותה האמת.

ניפגש בבית המשפט."

תגובת מפלגת זהות לדברים שפרסם הרב אלי בן דהן כנגד זהות ואנשיה:

"מפלגת זהות באופן עקבי מבקשת לאחד ולאחות את השסעים בחברה הישראלית, שסעים שלדאבון הלב משרתים היטב את זכות הקיום של המפלגים משמאל ומימין. אין לנו כל כוונה להיכנס לעימות עם הרב בן דהן. אך הרצון לאחד אינו אומר כי עלינו להכיל כל שקר, פייק או לשון הרע כלפינו. בבחירות האחרונות, כמות ההכפשות, לשון הרע והשקרים כלפי מפלגת זהות מימין ומשמאל גדשה את הסאה. נגמרו הימים בהם ההשתלחויות וההכפשות השקריות כנגד מפלגת זהות ומועמדיה נותרו ללא תגובה.

הרב אלי בן דהן שיקר לציבור בכך שטען בראיון בתחילת השבוע כי בזהות יש מועמד בולט שהקים תנועה נגד ברית מילה ועל כך הוא חייב להתנצל, ולא, ייתבע לפי כל דין.

אצלנו בזהות יש מקום לעם ישראל על כל גווניו – גם לאלו שאינם שומרי תורה ומצוות ובוודאי לאלו שבאים מהקצה השני של המפה הדתית, אשר מבקשים להיות חלק מתנועה ישראלית יהודית בהנהגת אדם שומר תורה ומצוות, משה פייגלין. המכנה המשותף המכונן של זהות מאפשר יצירת מרחב בו חיים יחד דתיים, חילונים וחרדים. מרחב בו נוצרת ישראליות המחוברת ליהדותה מתוך חירות ולא מתוך כפייה."

השארת תגובה