כחול לבן: "נתניהו שומר את העוצמות במחסנים"

על רקע ירי הרקע אמש מאשים יו"ר כחול לבן בני גנץ את ראש הממשלה באובדן כושר ההרתעה ודורש גביית מחיר צבאי

חבלנים בהוצאת רקטת הקסאם. צילום: דוברות שדות נגב
חבלנים בהוצאת רקטת הקסאם. צילום: דוברות שדות נגב

על רקע ירי הרקטה לעבר היישוב נירים, תוקפים בכחול לבן את אזלת ידה של הממשלה ומאשימים את העומד בראשה בשחיקת ההרתעה הישראלית.

יו"ר 'כחול לבן' בני גנץ אמר הבוקר, כי "‏נתניהו חזק רק בדיבורים. המשך הירי של החמאס מעיד על אובדן ההרתעה. רק גביית מחיר צבאי מיידי כבד מהחמאס תבהיר שמדינת ישראל לא רק מדברת אלא גם מפעילה כוח".

ח"כ אלון שוסטר (כחול לבן), נציג יישובי העוטף בכנסת קשר בין העברת הכסף הקטארי לרצועה לבין המשך ירי הרקטות ואמר, "אינני יודע כמה דולרים יעביר הפעם נתניהו לחמאס תמורת שקט נוסף. מה שאני כן יודע זה שהחשוד בפלילים היושב בבלפור מעדיף לעסוק בענייניו האישיים, המשפטיים, מאשר לטפל מהשורש בבעיית הטרור החמאסי מהרצועה".

"את כל העוצמה המדינית, הכלכלית והצבאית של ישראל נתניהו שומר עמוק במחסנים כי גם לו ברור שהאיתנות של תושבי העוטף חזקה מכל רקטה. הוא מפקיר את התושבים החיים סמוך לגדר ומותיר אותם להיות השכפ"צ של מדינת ישראל, במקום לחזק את הרש"פ ולסייע לה לחזור לרצועה ולפרז אותה מנשק."

5 תגובות
 1. כחול-לבן, השמאלנים,
  אל תעבדו עלינו!!
  הרי אתם פחדנים ככל השמאלנים,
  ולכן אתם מעדיפים לנהוג בצביעות מאשר לומר את האמת – אתם השמאלנים ובראשכם בג"צ סירסתם את כח ההרתעה שלנו, בג"צ השפיע אפילו על אופן חינוך הקצינים שלנו בבה"ד-1.
  נתניהו, מנהיג אמיתי, אניסומך עליו יותר מאשרהעל כל אחד ואחת מכם…

 2. גנץ השפן!!! היית רמטכל?!?!?! כמה אתה מברבר????

 3. אם נתניהו היה יוצא למלחמה הייתם תוקפים אותו . עכשיו כשהוא נמנע אתם תוקפים אותו. … מה אתם רוצים. . ? בכל מיקרה כול חבורת כחול לבן המפאייניקית. כולכם לא מגיעים לקרסוליו של ביבי

 4. נתניהו בלוף

 5. כחול לבן אתם אלופים בדבורים לפיד מפלג שונא יהדות, גנץ רמטכל כושל,אשכנזי מעלים מכתבים, ואתם לא הצלחתם לחסל את החמס,ביבי אחד ויחיד מאז קום המדינה אל תפלוג

השארת תגובה