ילדה בת 8 הובילה את החוקרים אל התוקף

עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

למשטרת ישראל הגיעה ילדה כבת 8 וסיפרה לחוקרים כי לפני זמן קצר רכב לבן נראה כמו ברלינגו חטף אותה לשטח פתוח ליד אתרי בניה ותקף אותה.

חוקרי משטרת ישראל בהתאם לתיאור הילדה הגיעו לשטח אותו תיארה בפניהם ביצעו מספר פעולות חקירה תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים והצליחו לאתר חשוד במעשה בשנות ה-50 לחייו.

החשוד נעצר ובהתאם לבקשת המשטרה מעצרו הוארך מפעם לפעם בבית משפט השלום בנצרת עד שהחוקרים הצליחו לאסוף את כלל הראיות ופרקליטות מחוז צפון גיבשה כתב אישום כנגד החשוד בגין חטיפה לשם תקיפה, מעשים מגונים ושיבוש הליכי משפט ובקשה למעצרו עד תום ההליכים בבית המשפט המחוזי בנצרת.

מחקירה מקצועית ואינטנסיבית של חוקרי משטרת ישראל עלה כי: כנגד החשוד מתנהל תיק פלילי בבית המשפט בנצרת לפיו הוא נאשם בפגיעה נוספת בילדה כבת 5.

עוד עלה מהחקירה כי: החשוד הפר את תנאי השחרור שבית המשפט הטיל עליו ובאמצע חודש מאי סמוך לשעת הצהריים יצאה הילדה מבית סבתא ובאותו הזמן עבר הנאשם ברכבו מסוג ברלינגו. הנאשם קרא לילדה ושאל אותה לשם אביה והסביר לה כי יש ברשותו מכתב עבורו.

הנאשם אמר לילדה להיכנס לרכבו והוא יסיע אותה לבית הוריה שם תמסור לאביה את המכתב. הנאשם פתח את דלת מושב הנוסע לצידו של הנהג והילדה שהאמינה לדברי הנאשם נכנסה לרכבו והתיישבה במושב הנוסע לצידו של הנאשם.

במהלך הנסיעה הבחינה הילדה כי הנאשם לא פנה בפניה המובילה לביתה וכי הוא נוסע בדרך אחרת בכוון הנגדי לביתה. הילדה אמרה לנאשם כי זו אינה הדרך לביתה והוא מצידו ענה לה כי גם בדרך הזו ניתן להגיע אל ביתה.

הנאשם נסע לשטח פתוח המוקף בתים הנמצאים בהליכי בניה, החנה את רכבו, הוריד את הילדה והוביל אותה אל פנים השטח מתחת לאחד העצים.

שם תקף אותה, העלה את הילדה שוב לרכבו, הסיע אותה קרוב לביתה ואמר לה לא לספר לאיש את מה שקרה.

הילדה רצה לביתה מבוהלת ובוכיה וסיפרה את כל מה שארע לה והיא יחד עם הוריה מיד הגיעו לתחנת המשטרה בצפון להגיש תלונה.

כאמור בתום חקירה יסודית ומאומצת ובהתאם לראיות שנאספו פרקליטות מחוז צפון הגישה נגדו כתב אישום ובקשה למעצרו עד תום ההליכים.

כתב האישום ובקשת המעצר עד תום ההליכים באיסור פרסום וכן התיק יתנהל על פי החוק בדלתיים סגורות