ישיבת התנעת פעילות במחוז מרכז ב'כללית'

כללית אברהם וייס
כללית אברהם וייס
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

לרגל מינוי חדש של חבר הנהלת העיר מודיעין עילית הרב אברהם וייס, למנהל מגזר חרדי ב'כללית' מחוז מרכז, נערכה ישיבת התנעת פעילות של מנהלי קשרי הלקוחות בערים החרדיות במחוז מרכז יחד עם מנהל המחוז מר עופר חברוני במשרדי הנהלת המחוז.

בישיבה עלו הנתונים החיוביים של המעבר האחרון, בהם סיים המחוז עם מאזן לקוחות חיובי, והמוני מצטרפים חדשים, בכך ממשיך המחוז את מגמת הצמיחה של התקופה האחרונה, כשעוד ועוד לקוחות מביעים את אמונם בקופה הגדולה במדינה ומצטרפים ל-4.5 מיליון הלקוחות הקיימים.

בישיבה השתתפו לצד מנהל המחוז מר עופר חברוני ומנהל מגזר חרדי במחוז מרכז הרב אברהם וייס, מנהלי קשרי הלקוחות בערים החרדיות במחוז, הרב ירחמיאל רמי מרקוביץ ממודיעין עילית, הרב יחיאל פלמן מכפר חב"ד, הרב מישל טפירו מקריית מלאכי וגב' וינגוט מאשדוד.

המשתתפים דנו בתכניות העבודה ושדרוג המענה ללקוחות ובהתאמת שירותי הבריאות של 'כללית' לכלל האוכלוסיות ובהם המגזר החרדי, ובירכו את מנהל המחוז מר חברוני על ההצלחה הגדולה במאזן הלקוחות האחרון ואת הרב אברהם וייס על מינויו החדש, במסגרתו ימשיך ויפעל לטובת לקוחות 'כללית'.

הרב וייס אמר כי "הנתונים הטובים והמצטרפים הרבים מהווים הבעת אמון מוחלטת בשירותי הבריאות של 'כללית' בערי המגזר החרדי במחוז מרכז, ובהתאמה המלאה לכל אחד מלקוחותיה מכל מגזר וחוג. הוכח כי ההשקעה בשטח מניבה תוצאות טובות".

השארת תגובה