ליברמן מתנגח: ממשלה של חרדים משיחיים

ליברמן: "האם גוש הימין יהפוך לגוש חרדים, כש"ישראל ביתנו" מחוץ לקואליציה או שתקום ממשלה לאומית, ימנית וליברלית עם "ישראל ביתנו""?

אביגדור ליברמן בעת השבעתו כשר הביטחון
אביגדור ליברמן בעת השבעתו כשר הביטחון
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

בפוסט שפרסם לפני שעה קלה בפייסבוק, כותב שר הביטחון לשעבר, ח"כ אביגדור ליברמן

"מערכת הבחירות הנוכחית סובבת סביב סוגיה אחת:

האם גוש הימין יהפוך לגוש חרדים, כש"ישראל ביתנו" מחוץ לקואליציה או שתקום ממשלה לאומית, ימנית וליברלית עם "ישראל ביתנו"?

החמישייה הפותחת של נתניהו הם: ליצמן, גפני, דרעי, סמוטריץ' ובן גביר – ללא "ישראל ביתנו" וללא אביגדור ליברמן. את זה לא אני אומר, אלה הן הצהרות פומביות של נתניהו, יום יום ב"נתניהו היום".

מה שמנע הקמת קואליציה כזאת הוא מושב 1 בכנסת. שערו בנפשכם שלאיחוד מפלגות הימין היו 7 מנדטים במקום 5 שיש להם היום, והיתה מוקמת קואליציה של 62 ח"כים עם אורית סטרוק, בן גביר, סמוטריץ', ליצמן, דרעי וגפני.

היחידה בקואליציית ימין שיכולה לעצור את הטירוף הזה היא "ישראל ביתנו". רק אנחנו יכולים למנוע מצב שבו ממשלה ימנית נסחטת על ידי חרדים משיחיים.

כל מי שרוצה לראות את מדינת ישראל ממשיכה בנתיב של שפיות ומדיניות שקולה אחראית וליברלית, בראש ובראשונה בכל הקשור לנושאי דת ומדינה, חייב להצביע ל"ישראל ביתנו". אנחנו לא נאפשר את המשך הכפייה הדתית והניסיון לשנות את הסטטוס-קוו. "ישראל ביתנו" היא המפלגה היחידה שמגיעה לבחירות האלה עם קבלות על כך."

לפוסט מצורפת תמונה לא מחמיאה המציגה את נתניהו במרכז , כשסביבו במעגל תמונות קטנות גם הן לא מחמיאות, נמצאים: דרעי, סמוטריץ' ליצמן, גפני ובן גביר

השארת תגובה