באר שבע: אכלוס בשכונת נוה שמיר

abisror
abisror
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

באר שבע: פרויקט הקוטג'ים הייחודי של חברת אביסרור בשכונת נווה נוי מתאכלס בימים אלו

נותרו לשיווק קוטג'ים אחרונים

חברת אביסרור משה ובניו מדווחת כי התקבל טופס 4 לפרויקט אביסרור בנווה נוי בבאר שבע ואכלוס הפרויקט החל בימים אלו. כמו כן מהחברה נמסר כי נותרו לשיווק צמודי קרקע אחרונים בני 5 חדרים.

פרויקט אביסרור בנווה נוי ממוקם בשכונת נווה נוי המבוקשת בבאר שבע והוא כולל בסך הכל 36 קוטג'ים בני 5 חדרים. מדובר במתחם קוטג'ים ייחודי בסטנדרט בנייה גבוה. גולת הכותרת של הפרויקט, היא גינה רחבה במיוחד. המיקום בקרבה למרכזי קניות ופנאי, סביבת המגורים האיכותית לילדים והחדרים המרווחים משדרגים לכם את חווית המגורים.

לדברי יורם אביסרור, סמנכ"ל חברת אביסרור הבונה את פרוייקט הקוטגים נווה נוי מסביר כי העיר באר שבע, מבחינה אקלימית, מתאימה מאוד לאירוח חיצוני שכן ימי הגשם בעיר ספורים. פרוייקט נווה נוי נבנה עם ראייה אשר מתבססת על "החיים בחוץ" המתאימה לאורח החיים בדרום כך לדוגמה: גודל הגינה הינו אידיאלי, היציאה לחצר נמצאת במיקום נוח, כמו גם גודל השטח המרוצף. בנוסף התקינה החברה נקודת מים וגז חיצוניים, תשתית השקיה מתקדמת ותאורה לכל רוכש אשר יפתח את תרבות 'אירוח החוץ' בחצר ביתו.

אביסרור מציין בנוסף כי הפרויקט רושם הצלחה גדולה לאור הביקוש הגדול לצמודי קרקע בעיר. "בנוסף קיים ביקוש גדול להתגורר בשכונת נווה נוי שהיא אחת השכונות הטובות והמבוקשות בעיר. הפרויקט מוקם בחלקה המזרחי של שכונת נווה נוי המאופיינת בבנייה צמודת קרקע מה שמשווה לה אווירה כפרית ונעימה. כמו כן הפרויקט הוקם בסמוך למרכז קניות חדש, בסמוך ל-YES פלאנט וכן בסמוך לקניון MALL 7".

השארת תגובה