גפני: "עושים הכל שנתניהו לא ימשיך, והגזימו"

גפני
גפני
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

ח"כ משה גפני, יהדות התורה, בראיון לתוכנית "בחצי היום" עם אסתי פרז, כאן רשת ב': לא נוח לי עם השימוע של רה"מ – עושים הכל שנתניהו לא ימשיך והגזימו. • אני יודע שבסופו של דבר לא מצליחים להוריד את נתניהו בבחירות, זאת המציאות • היועמ"ש צריך לדחות לנתניהו את השימוע, צריך לתת לו לעבור את הבחירות •

"לא נוח לי כל המצב הזה שראש ממשלה חשוד בפלילים? מתחילתו ועד סופו אבל עם כל הכבוד אני ראיתי דברים שאומרים שאת נתניהו יש רבים שלא רוצים לראות כרה"מ*, אני לא בטוח כפי שאמרתם קודם האם כל אזרח שהיה צריך לעבור את כל התהליך הזה האם הוא לא היה נכנס מיד לתוך הליך של כתב אישום? אני חושב שלא. *אני חושב שהנושאים הם נושאים כאלה שלא בטוח שהיו מגישים כתב אישום נגד אזרח רגיל ומגישים את זה נגד ראש ממשלה"

בנוסף טען כי, "פשוט רצו לעשות כל דרך שהאיש הזה (נתניהו) לא ימשיך והמשמעות של העניין היא שעושים דברים שהדברים האלה הם דברים שלא תמיד מקובלים במקרים רגילים עם כל הכבוד לכל מה שנעשה בעניין הזה. אני חושב שבמקרה של נתניהו הגזימו מאוד אני לא רוצה להגיד מעבר לזה בגלל שאני לא יודע, אבל המציאות היא שיש רבים שרצו שהוא לא ימשיך להיות רה"מ. *במציאות הזאת אני לא בטוח שאם רה"מ היה מישהו אחר אם כל התהליך הזה היה קורה, לא בטוח, לא אומר שלא."

"אני יודע שבסופו של דבר לא מצליחים להוריד את נתניהו בבחירות – אני לא יודע להגיד בוודאות מה יהיה בהמשך אבל אני הולך איתו בגלל שאני חושב שהוא ראש ממשלה טוב, אני חושב שגם בנושאים המדיני והביטחוני הוא מתנהג לא בהתלהמות ומה שחשוב זה אזרחי המדינה ואני חושב שהוא ראש ממשלה טוב.

אני יודע שיש רבים ששומעים אותי עכשיו וחלקם אומרים 'כל הכבוד לגפני' וחלקם אומרים 'תראה את גפני הוא הרי נקרא איש ישר למה הוא לא אומר שצריך להעמיד אותו לדין?' אני אומר שבסופו של דבר המציאות הזאת שבה ראש ממשלה שהוא ראש ממשלה טוב שניהל המדינה כמו שצריך בנושאים הכי מרכזיים שלה בסופו של דבר זה עולה על הכול אלא אם כן מדובר על עבירות ריגול, בגידה, דברים מהסוג הזה, אבל אם אלה עבירות מהסוג הזה של אשתו עם החמגשיות ודברים דומים אני חושב שהחשיבות של לדאוג לאזרחי המדינה…"

השארת תגובה