טל רוסו הודיע על פרישה מ'העבודה'

חמשה שבועות מאז נשבע אמונים בתפקידו כחבר כנסת, הודיע טל רוסו על פרישתו מהזירה הציבורית

אלוף במילואים טל רוסו
אלוף במילואים טל רוסו
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

חבר הכנסת טל רוסו פרסם בצהריים הודעה בה הודיע על החלטתו לפרוש מהזירה הפוליטית כשהוא מבהיר, כי לא יתמודד על תפקיד יו״ר מפלגת העבודה.

רוסו הצטרף לפוליטיקה בבחירות לכנסת ה- 21 ושוריין במקום השני במפלגת העבודה. אלא שתוצאות הבחירות שרשמה המפלגה הצביעה כי לשריון רוסו של משבצת הביטחוניסט, לא הייתה כל השפעה על הבוחרים.

בהודעה שפרסם רוסו נכתב, "נכנסתי לפוליטיקה לפני כארבעה חודשים עם תוכניות גדולות לשינוי במפלגת העבודה ולא פחות מכך, במדינת ישראל.

במציאות אליה נקלענו: בחירות מוקדמות ובחירת יו"ר למפלגה בפרק זמן כל כך קצר, אינם מאפשרים לי לעשות את הדברים כפי שקיוויתי. איני רוצה להיות שותף לקרבות הירושה ועל כן, אני מסיר את מועמדותי לתפקיד היו״ר ומהרשימה לכנסת ה-22.

אני מאחל ליו"ר שייבחר להוביל את המפלגה להיות אלטרנטיבה שלטונית בעתיד, ומודה לחברי המפלגה וכלל הציבור על התמיכה הרחבה, לאורך הדרך הקצרה והאינטנסיבית שעברנו.

אמשיך לפעול לטובת הציבור בדרכים אחרות".

יו"ר העבודה, ח"כ אבי גבאי שייבא את רוסו לפוליטיקה לאחר שהסתיימה תקופת הצינון עם פרישתו מצה"ל הביע אכזבה מההודעה ואמר, "‏היתה לי הזכות להכיר ולהיות עם טל בתקופה שלפני ואחרי הבחירות."

"מרגע שהצטרף, טל עבד ועבד בלי הפסקה. הגיע לכל מקום שבו יכל להשפיע ולדבר עם הציבור. שום גינוני כבוד ומעמד. עבודה וערכים נטו."

"עצוב שאיש נפלא כמו טל יוצא מהפוליטיקה. אני מקווה שיחזור לפעול במסגרת הציבורית."

השארת תגובה