מועצת העיר התכנסה ואישרה את המינויים החדשים

כחצי שנה אחרי הבחירות המוניציפאליות, אישרה מועצת העיר את מינויו של יו"ר ש"ס יהודה בוטבול לסגן ומ"מ ראש העיר, בנוסף למינוי מחזיקי תיקים ויושבי ראש וועדות • הקואליציה העירונית יוצאת לדרך

מינויים
מינויים
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

שלושה שבועות אחרי שסיעת ש"ס חתמה על הסכם קואליציוני עם ראש העיר ישראל פרוש, אמש יום רביעי התכנסה מועצת העיר לישיבה בה אושרו מינוי הסגנים ושאר התפקידים אותם קיבלה סיעת ש"ס במסגרת ההסכם הקואליציוני.

ישיבת מועצה זו נערכה אחרי סאגה ארוכה שהתמשכה מאז הבחירות המוניציפליות בתחילת החורף ועוד קודם להן, כאשר עד לחודש האחרון הקואליציה העירונית לא קמה באופן רשמי בשל המחלוקת הפוליטית ששררה בעיר.

מספר ימים לאחר חג הפסח הודיע יו"ר סיעת ש"ס צוריאל קריספל כי הוא מסיים את תפקידו בעירייה ובהתאם לכך הגיש מכתב התפטרות, זאת מאחר והעדיף לאפשר לסיעתו להיכנס לקואליציה אך לא רצה להיות בעצמו שותף לכך. בעקבות כך, יהודה בוטבול מונה ליו"ר הסיעה תחתיו.

בשל העובדה כי בוטבול לא שולב ברשימת הסיעה לעירייה קודם הבחירות – מה שהציעו לו בש"ס קודם הבחירות, אך נתקלו בסירוב – לצורך מינויו נדרש הנציג הבא והשישי ברשימת ש"ס לעיריית אלעד, ישראל מלאייב, להגיש את התפטרותו מהרשימה, כשלאחר מכן נדרש אישור של משרד הפנים למנות את יהודה בוטבול לחבר מועצה.

אמש, כאמור, במהלך מליאת מועצת העיר ולאחר שבוטבול הפך לחבר מועצה מן המניין, אושרו המינויים שניתנו לש"ס במסגרת ההסכם הקואליציוני, כמו מינוי בוטבול לסגן ומ"מ רה"ע ומינוי מחזיקי תיקים ויושבי ראש וועדות.

כזכור, מלבד סיעת ש"ס שחתמה על הסכם קואליציוני בחודש האחרון, 'דגל התורה' חתמה על הסכם קואליציוני כבר בערב פסח והיו"ר אבי שטרן מונה לסגן ראש העיר, חרף העובדה כי שתי הסיעות חתמו על שותפות לאורך כל הדרך, גם בנוגע לכניסה לקואליציה.

השארת תגובה