בטקס חגיגי: נקבעו מזוזות לסוכנות הביטוח

טקס קביעת מזוזה וחנוכת הבית למשרדיה החדשים של סוכנות הביטוח מנדי גפנר, בהשתתפות רבנים, אישי ציבור ומנכ"לי חברות

חנוכת המשרד
חנוכת המשרד
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

לצד שולחנות ערוכים ובר עשיר, התיישבו השבוע אנשי ציבור, עסקנים, מנכ"לים וסמנכ"לים של חברות הביטוח המובילות במשק ונטלו חלק באירוע רב רושם שנערך לרגל התרחבותה של סוכנות הביטוח מנדי גפנר ופתיחתם של משרדי החברה החדשים במרכז רימון בעיר אלעד.

אורח הכבוד של ערב זה היה הרה"צ ר' יעקב מרדכי הגר, אשר הגיע מלווה במשב"ק של האדמו"ר מוויזניץ' ר' בן ציון שטרנגר. הרב כובד בטקס קביעת המזוזה ופתח בדברי שבח על בעל האכסנייה. בדבריו ציין כמה יפה לראות עסק פורח ומשגשג בניהולו של אברך מאנ"ש, שבתוכו מועסקים ומתפרנסים מידי יום אברכים רבים מהקהילה.

כמו כן הדגיש הרב הגר את החשיבות של צאו והתפרנסו זה מזה וכמה חשוב שכל אחד יעדיף לבטח אצל עסקים וחברות משלנו, כשעל ידי כך מפרנסים אברכים ועוזרים לעסקים מקומיים לגדול, וכמובן היתרון הגדול שחלילה בעת תביעה כשמבוטחים אצל אדם משלנו יש יותר השתדלות לעזור ולסייע בכל מה שניתן.

רבנים חשובים נוספים נכחו באירוע, בהם הגאון רבי זושא הורביץ, רב דקהילות קהל חסידים אלעד והגאון רבי שרגא פייבל ווינברגר, רב דקהילת ישועות משה ויזניץ' באלעד, שכובדו גם בטקס קביעת המזוזה ובשתיית לחיים.

כמו כן, כיבדו את המעמד בנוכחותם, ח"כ יעקב טסלר, ראש העיר ישראל פרוש יחד עם חברי המועצה דב אשר ופיני גרוס וכן מנכ"ל מוסדות ויזניץ באלעד חיים מאיר כץ.

השארת תגובה