ב'איחוד' מאוכזבים: "להפיק לקחים" מנתניהו

באיחוד מפלגות הימין קיימת אכזבה לנוכח מינויו הצפוי של הרב רפי פרץ לשר החינוך בעוד ראש הממשלה בוחר להתעלם מח"כ סמוטריץ' * מקורביו מאשימים: "הפרת ההסכם"

סמוטריץ
סמוטריץ
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

באיחוד מפלגות הימין מביעים אכזבה מסבב המינויים האחרון של ראש הממשלה כאשר על פי ההערכות ימונה ח"כ הרב רפי פרץ לתפקיד שר החינוך בעוד ח"כ סמוטריץ' ייאלץ להסתפק בתיק אחר. סמוטריץ' כזכור כבר הבהיר כי לא יתפשר על פחות מתיק המשפטים.

ח"כ סמוטריץ' הגיב למינויו של ח"כ אוחנה לתפקיד שר המשפטים ואמר, כי "אמיר אוחנה הוא חבר ואיש ראוי ואני כמובן מאחל לו הצלחה גדולה. אבל לא הוא הסיפור.
הסיפור הוא נתניהו שלא היה מתייחס לאף אחד מהשותפים האחרים שלו כמו שהוא מרשה לעצמו להתייחס לציונות הדתית – הגיע הזמן שנפיק לקחים."

יצוין, כי גם ח"כ אופיר סופר (הבית היהודי-האיחוד הלאומי) הביע אכזבה מ"התנהגות נתניהו" כלפי שותפיו.
"היה מצופה מראש הממשלה המצהיר השכם והערב על שותפות אמיצה עם הציונות הדתית, שברגע האמת אכן יוכיח את כוונותיו. ככה לא נוהגים שותפים. יחד עם זאת, אני מברך את ח"כ אמיר אוחנה ומאחל לו הצלחה רבה.", כך ח"כ סופר.

באיחוד מפלגות הימין הגיבו לטענה כי ראש הממשלה החליט שלא למנות את סמוטריץ' לתפקיד הנחשק בשל הסערה שעוררו דבריו כבראיון לתקשורת קרא ליישום מדינת הלכה, "נתניהו מוזמן להציג את ההסכמים שחתם עם המפלגות הדתיות והחרדיות. הנסיון של נתניהו לרכוב על הגב של סמוטריץ' תוך הוצאת דבריו מהקשרם באופן נבזי על ידי התקשורת הוא צעד מכוער. נפיק לקחים", לשון ההודעה

השארת תגובה