חג שבועות מרומם ונעים עם מזגני טריפל A אינוורטר

אנחנו משקיעים בארוחות שופעות, ונעזרים בקפה שחור ובמשקאות אנרגיה כדי לשמור על ערנות, והחלק הבלתי מבוטל הוא שמירה על טמפרטורה נאותה בחלל החדר, כדי שלא נזיע ולא נסבול מחום

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

חג השבועות מגיע היישר אל מזג האוויר הקיצי שכבר מכה בנו בעוז. כולנו מתכוננים להתעלות בו, אם זה בלימוד תורה כל הלילה, אם זה בקריאת ספרי תהלים, לימוד משותף בחברותות והרצאות מחזקות, ואין כמו מזגן טוב כדי להפוך את האווירה לנעימה ורגועה. כאשר אנחנו מקדישים את עצמנו לרוחניות, עלינו לאפשר לעצמנו לכל הפחות את התנאים הבסיסיים הגשמיים, כדי שנהיה טובים יותר בלימוד שלנו. עם טריפל A של אלקטרה, אתם יכולים להיות בטוחים שתשרור בחג אווירה נעימה ובכשרות מהודרת!

כמעט שנה חלפה מאז יצאה ענקית המיזוג, אלקטרה, עם בשורת הכשרות למהדרין על המזגנים. לצד האישור של מכון מדעי טכנולוגי להלכה מיסודו של הרה"ג לוי יצחק הלפרין זצ"ל, הוסיפו בענקית המיזוג את כשרותו למהדרין של בד"ץ הרב רובין שליט"א. ציבור שומרי התורה יראי ה' בירכו על המהלך המבורך וראו בכך את המאמצים של אלקטרה להתייחס במלוא כובד הראש לדרישות ולצרכים של ציבור הצרכנים החרדים.

יתרונותיו של מזגן הטריפל A הופכים אותו למבוקש בכל בית:
• שקט במיוחד (מיועד לחדרי שינה וחדרי ילדים)
• עוצמתי ומקרר במהירות את חלל החדר
• שליטה אופטימלית הטמפרטורה עד לכדי חצי מעלה.
• 99 מהירויות ושליטה בצריכת החשמל שמאפשר גם חיבור לגנרטור במידת הצורך.
• חסכוני במיוחד: עלות של 1 ₪ ללילה שלם של מיזוג (7 שעות בטמפרטורה של 25 מעלות)
• בעל שתי כשרויות של המכון הטכנולוגי ובד"צ מהדרין של הרב רובין.

בחג השבועות מקררים את הבית עם מזגן טריפל A INVERTER של אלקטרה ונהנים מאמינות, איכות ועוצמה, חיסכון באנרגיה שמתורגם כמובן לחיסכון כלכלי – מה שמשפיע כמובן על איכות החג שלכם.

"'אלקטרה' משתפת פעולה באופן בלתי מתפשר במשך עשרות שנים עם ציבור החרדים הדורשים קלה כחמורה", אומרים בהנהלת אלקטרה. " בשנים האחרונות, עם התקדמות הטכנולוגיה שעושה צעדי ענק – וכניסתם לשוק של מזגנים חדישים ו'חכמים', העמוסים חיישנים ובקרים שונים שמגיבים אוטומטית לכל התרחשות, עשינו הכל על מנת להנגיש את השימוש במזגנים עבור אנשים שמבקשים הידור, ולא מסתפקים בגרמא, והכניסה את הכשרויות המהודרות ביותר למזגנים".

השארת תגובה