הסוד לשמירה על מגבות רכות אחרי הכביסה

תשאלו כמעט כל אדם על הרגלי הכביסה שלו, ומיד תשמעו מה כולם רוצים: כביסה רכה וריחנית • המגבות מקבלות מקום של כבוד בדירוג, אנשים רוצים מגבות רכות – ובצדק!

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

הכנו עבורכם כמה טיפים שישמרו על המגבות שלכם ויחזירו לכם את הרכות:

  • ראשית, כאשר אתם קונים מגבות חדשות, השרו אותם במים קרים לפני השימוש הראשון. פעולה זו תורמת גם לאיכות הספיגה שלהן בהמשך וגם לרכות ולספיגת ריח נעים.
  • הוסיפו להפעלת מכונת הכביסה חצי כוס חומץ. בקיץ יש לנו איכות מים ירודה מאשר בחורף, בעקבות התייבשות מקורות המים ותוספת קלציום. הוספה של חומץ במיכל המרכך, תוציא לכם את המגבות הרבה יותר רכות ואף ריחניות.
  • בעבר היה נהוג לכבס מגבות בהרתחה של 90 מעלות. כיום מומחים מסבירים כי מספיקה גם טמפרטורה של לא יותר מ- 40 מעלות. מעבר לכך, טמפרטורה גבוהה רק מחלישה את סיבי המגבת ומקשה אותה.
  • יבשו את המגבות רק במייבש כביסה. המים בישראל מכילים הרבה מאוד אבנית ונחשבים למים קשים. כאשר תולים את המגבות בחוץ, הן מתקשות בגלל אידוי מהיר של המים, ייבוש במייבש כביסה מונע זאת ומחזיר למגבת את הרכות הרצויה. בנוסף, ייבוש כביסה בשמש הורס את הבגדים, מוריד מהם את הצבע ואף הורס את סיבי הבד.

עם המודעות הגוברת לנזקי השמש עבור הבגדים והמגבות שלנו, אלפי אנשים מעדיפים כיום להשתמש במייבש כביסה לאורך כל עונות השנה. עם פיתרונות הייבוש המהירים שיש היום בשוק, אין סיבה להסתבך עם תליית כביסה ולהסתכן בלהרוס את הבדים. ברחבי אירופה, יפן, ובשנים האחרונות גם בישראל, הפך השימוש במייבש כביסה הפועל באמצעות גז למוצר מבוקש ביותר, שכן הוא מוצר חדשני המקצר את זמן הייבוש באופן משמעותי ביותר. הכביסה במייבש על הפועל על גז מתקצרת בחצי מהזמן בהשוואה למייבש חשמלי. בנוסף, מייבש מסוג זה מונע פירוק של סיבי הבד כפי שקורה בייבוש בשמש או במייבשי כביסה חשמליים, ובכך שומר על איכות וטיב הבגדים והמגבות לאורך שנים.

מייבש הכביסה Rinnai, הינו המותג המוביל תוצרת יפן, המשווק על ידי חברת 'פזגז', מחולל מהפכה של ממש בשוק מייבשי הכביסה בארץ ובעולם. המכשיר המופעל בגז מייבש את הכביסה במחצית הזמן שלוקח למייבש חשמלי, הינו חסכוני ביחס למייבשים חשמליים, בעל דירוג אנרגטי A, מתאים לכביסה עדינה וחליפות, מפחית את הקמטים והצורך בגיהוץ, ידידותי לסביבה ומופעל באנרגיה ירוקה.

עשרות אלפי משפחות מרוצות שכבר משתמשות במייבש כביסה הפועל באמצעות גז מעידות כי הן מחלקות את החיים שלהן ללפני ואחרי רכישת המייבש, וכי הוא שינה את איכות החיים בבית.

מייבש כביסה – Rinnai לשמירה על מגבות רכות, איכות הבגדים לאורך זמן ושיפור איכות חיי המשפחה!

  • לפרטים ורכישה חייגו: 9636* – פזגז
השארת תגובה