גבינה ללא גבינה: חג השבועות גם לרגישים ללקטוז

לכבוד חג השבועות חברת VEGA מוצרים טבעוניים מציגה: סדרת ממרחים טבעוניים בסגנון גבינת שמנת וצהובות טבעוניות בטעמים ותוספות שונות

סדרת ממרחי הצהובות של וגה מוצרים טבעוניים | צילום: הדס ניצן
סדרת ממרחי הצהובות של וגה מוצרים טבעוניים | צילום: הדס ניצן
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

חג השבועות – חג הקציר – היה מועד בו הוצגו ביכורי הפירות והירקות מהשדות ומהמטעים. במהלך השנים הפך החג ל-"חג החלב", עם ארוחות משפחתיות שמאופיינות בפשטידות גבינה, בלינצ'ס ועוגות גבינה. אולם כיום, כמעט בכל משפחה בישראל יש בן או בת משפחה שנמנעים מצריכת מוצרי חלב מסיבות בריאותיות.

וגה מוצרים טבעוניים מציגה סדרת ממרחים טבעוניים בסגנון גבינת שמנת בארבעה טעמים: שמנת קלאסית, צ'דר, עם בצל ירוק ופלפל שחור ובתוספת עירית. כולם מיועדים למריחה על לחם וניתן לשלבם במאכלי פסטה ובפשטידות. בנוסף, ניתן להכין מהממרח בסגנון שמנת קלאסית עוגת גבינה טבעונית וקינוחים טבעוניים.

גם פיצות, פשטידות ופסטות ניתן להכין ללא מוצרי חלב, בעזרת הצהובות הטבעוניות של וגה שמגיעות בפרוסות בטעמים קלאסי, מוצרלה, צ'דר, פפרוני (בטעם מעושן), בתוספת זיתים, ובתוספת עשבי תיבול. בסדרה יש גם בלוק לגירוד המתאים לפיצה ולמאפים, וכן חריץ צהובה טבעונית בסגנון פרמזן שמשדרג כל מנת פסטה טבעונית.

כל המוצרים מיוצרים תחת ביקורת קפדנית והם נקיים מחומרים משמרים, צבעי מאכל מלאכותיים ורכיבים מהונדסים גנטית (GMO’s). כל המוצרים מאושרים ללא גלוטן. הם אינם מכילים כולסטרול, לקטוז וקזאין אשר מצויים במוצרי חלב.

סדרת ממרחי השמנת והצהובות של וגה מוכיחה שאפשר ליהנות בחג השבועות וכל השנה ללא מוצרי חלב.

  • מחיר: החל מ-18.90 ₪ לצרכן.
  • ניתן להשיג: ברשתות השיווק ובחנויות הטבע ברחבי הארץ.
השארת תגובה