"צאן קדשים": ת"ת חדש בנשיאות פוסק עדת תימן

ביום שישי התקיים כנס יסוד במעונו של הגאון רבי יצחק רצאבי לתלמוד תורה חדש בבני ברק שיעמוד תחת נשיאותו

הילולת מהריץ בהשתתפות הרב רצאבי והרב בעדני (5)
הילולת מהריץ בהשתתפות הרב רצאבי והרב בעדני (5)
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

בעש"ק פרשת במדבר התקיים בבית פוסק עדת תימן הגאון רבי יצחק רצאבי, "כנס היסוד" להקמת תלמוד תורה "צאן קדושים" לבני ק"ק תימן בעיר בני ברק.

הכנס הנדיר התקיים בהשתתפות מייסדי הת"ת הרבנים החשובים שיחי', ובראשם הרב משה לוי, היוזם והפועל ללא לאות להקמת בית לתינוקות של רבן, תוך התייעצות מתמדת וקבלת דעת תורה מהרב.

הרבנים משתתפי האסיפה שטחו בפני הגאון רבי יצחק רצאבי את תוכניותיהם לקראת התחלת רישום התלמידים לכיתת "מכינה" ולכיתה א', וביקשו להתייעץ לגבי התוויית דרך הת"ת, וכיצד יש לפעול על מנת שיצליח וישגשג ויוציא פירות טובים, ילדי חמד המתעלים בתורה ויראת שמים יחד עם שמירה על מסורת אבותינו.

הגאון הרב רצאבי ייעץ והשיב על שאלותיהם החשובות; הדריכם לגבי הדרך שבה צריך ללכת, והדגיש בפניהם כי אין סתירה כלל בין דרך "עולם התורה והישיבות" בזמנינו, לבין השמירה על מסורת ומנהגי אבותינו ורבותינו הקד'.

צריך רק לדעת לשלב את הדברים בחכמה, דעה והשכל, אמר. בסיום דבריו בירכם הרב בחום, שיזכו להקים את הת"ת "צאן קדושים" ללא הפרעות וקשיים, ושזכות אבותינו ורבותינו הקד' תלווה אותם בכל דרכיהם ומעשיהם.

תלמוד תורה "צאן קדושים" הינו בנשיאותו של הגר"י רצאבי, פועל עפ"י הכוונתו והדרכתו בכל העניינים, ומיועד לבני תורה תושבי העיר בני ברק.

לפרטים והרשמה: 054-8525152

השארת תגובה