בחג השבועות נותנים לרגל מתנה

נעל שעשויה להציל חיים: ממש כמו הקפדה על תזונה, כל אדם שמתמודד עם סוכרת יודע בוודאות מהי המשמעות של הנעלה מותאמת • מומחי מותג נעלי הנוחות, 'אבסולוט קומפורט', עמלו על פיתוח נעליים מיוחדות לסוכרתיים

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

חג השבועות ניצב בפתחנו. במטבח עמלות נשות ישראל היקרות על הכנת מאכלי החג, מלאי של עוגות, קינוחים, תבשילים ומטעמים. ישנם אנשים שלא יוכלו לאכול מכל הטוב הזה, ועבורם חג השבועות אינו חגיגת טעמים ומתוקים. חולי סוכרת מקפידים לאורך השנה כולה, כולל שבתות וחגים, על תזונה מוקפדת שמצילה את חייהם ממש. אין מדובר רק ברצון לשפר את איכות החיים או לנעול נעל יפה, אלא בעניין של חיים ומוות ממש. אחד המחקרים היותר מבוססים מוכיח כי נעליים מקצועיות לסוכרתיים, מפחיתות משמעותית את הבעיות שעלולות להיווצר.

חולי סוכרת 2 עלולים לפתח במהלך השנים בעיה ווסקולרית של חוסר זרימת דם לאזורים שונים בגוף, כשהאיבר הבולט הוא כפות הרגליים. בנוסף עלולים להיווצר כיבים, וכמובן במקרים החמורים מגיעים למצב של סתימה מוחלטת של כלי הדם.

זו בדיוק הסיבה שחולי סוכרת חייבים להקפיד על גרביים ונעליים ייחודיות, שנועדו להקל על כל מדרך הרגל, לחלק את העומס בצורה שווה על כל כף הרגל, ולשמור על בריאותה. הנעליים יהיו רחבות, מרופדות מאוד וללא תפרים, דבר המקנה נוחות במידה מקסימאלית. הגרביים יהיו ארוגות מכותנה שעברה עיבוד אנטי בקטריאלי, כאשר החלק העליון של הגרב הנו ללא גומי. האריגה האלסטית בחלק העליון נועדה לאפשר זרימת דם טובה לכל כף הרגל.

מומחי מותג נעלי הנוחות, 'אבסולוט קומפורט', עמלו על פיתוח נעליים מיוחדות לסוכרתיים, והיחידות בארץ באישור האגודה הישראלית לסוכרת. הנעליים עם סוליות בעלות מבנה דינאמי, מצוידות בבולמי זעזועים ומשלבות באופן אופטימאלי בין יציבות לנוחות הליכה. רפידות הנעליים מיוצרות מחומרים משככי זעזועים בטכנולוגיית DOUBLE IMPACT המסייע בשמירה על כף הרגל. פנים הנעל מצופה בבטנה רכה ומרופדת ואזור האצבעות נהנה ממרווח גדול מהרגיל. במאמץ גבוה הצליחו מפתחי הנעליים לצמצם את החיכוך בין כף הרגל לנעל למינימום אפשרי. את כל הפיתוח ליווה כמובן רופא אורתופד מומחה לכף רגל סוכרתית בעל שם עולמי.

כחלק משלים להליכה בריאה וטובה, ולשמירה מיטבית על כף הרגל, מומלץ לנעול את נעלי 'אבסולוט קומפורט' לסוכרתיים עם גרבי 'אבסולוט קומפורט' לסוכרתיים הייחודיות והאיכותיות ביותר.

נעלי הנוחות 'אבסולוט קומפורט' עכשיו גם במיוחד לסוכרתיים. היזהרו מחיקויים: חפשו את הנעליים עם הנקודה האדומה.

השארת תגובה