ח"כים בליכוד עתרו נגד החיבור עם 'כולנו'

בליכוד זועמים לנוכח ארבעת השריונים שהציע ראש הממשלה לחברי 'כולנו' ואשר אושרו במזכירות הליכוד שכן לדבריהם, ההחלטה התקבלה בניגוד לחוקת המפלגה

נתניהו וכחלון בימים יפים יותר.
נתניהו וכחלון בימים יפים יותר.
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

חברי הכנסת מיכל שיר ואריאל קלנר ממפלגת הליכוד, עתרו היום לבית הדין העליון של התנועה, בדרישה לפסול את השריונים של חברי ״כולנו״, כפי שהתקבלה בהצבעת מזכירות הליכוד בשבוע שעבר, כיוון שלדבריהם, ההחלטה בנושא התקבלה ללא כל סמכות, ולא לפי החוק והנהלים המקובלים בליכוד.

הח"כים העותרים הציעו במסגרת הצעת פשרה, כי רק השריונים של השרים משה כחלון ואלי כהן יישארו בתוקף, ויבוטלו השריונים של השרה יפעת שאשא-ביטון וח״כ רועי פולקמן מהנימוקים הבאים:

לדבריהם, חבר הכנסת פולקמן והשרה שאשא-ביטון התבטאו לא אחת כנגד תנועת הליכוד, וכן הביעו תפיסת עולם שונה מחזון ומטרות תנועת הליכוד.

לדבריהם, ח"כ פולקמן אף הגדיל לעשות שעה שנעדר בכוונת מכוון מההצבעה בכנסת בעניין הצעת החוק לפיזור הכנסת ה-21 (וכידוע, תמיכה בהצעת החוק הנ"ל שלובה עם שריון ח"כ פולקמן ברשימת הליכוד).

יצוין, כי ח"כ פולקמן רמז בימים האחרונים כי הוא בוחן את המשך דרכו הפוליטית ורמז כי ייתכן ובבחירות הקרובות יחבור למסגרת פוליטית אחרת באמצעותה בכוונתו להיבחר לכנסת.

השארת תגובה