אברי גלעד ושמעון ריקלין תוקפים את נתניהו

בשני ציוצים נפרדים, ביקרו הבוקר אנשי תקשורת מהצד הימני של המפה, אברי גלעד ושמעון ריקלין את התמיכה בנתניהו, כשהם מעלים הרהורי תהייה בתמיכה האוטומטית של מחנה הימין בנתניהו

נתניהו
נתניהו
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

בפוסט שפרסם הבוקר המנחה אברי גלעד, נכתב:

"התמכרות

כמו בכל התמכרות, בהתחלה זה היה טוב. טוב מאד. תחושה שמצאנו מה טוב לנו והלוואי שזה ימשך לעולם. אחר כך זה התחיל לעלות ביוקר, אבל עדיין עשה טוב, אז שילמנו וסתמנו. אחר כך זה התחיל לעשות פחות טוב, המחירים התחילו להתברר, אבל כבר היינו מכורים. רבנו בגלל ההתמכרות עם אנשים, יצאו לנו מהפה מילים שלא הבנו מי שם אותן שם בכלל, אבל הפחד מלהפסיק היה חזק מהכל. אז המשכנו וקיווינו שנסתדר עם זה. אחר כך המחיר נהיה בלתי נסבל, השחתה מוחלטת של כל מה שגדלנו עליו, אבל אנחנו כבר עמוק בפנים, רק עוד מנה, רק עוד תקופה אחת ודי.

ההתמכרות הזאת הורגת אותנו. צריך להיגמל. נודה על הטוב, נזכור את הרע, נתגעגע לעוד מנה אחת, אולי אפילו כל החיים. התחליף יהיה דהוי, אבל לאט לאט נשתקם ונצמיח משהו חדש. יש חיים אחרי.

צריך להיגמל מנתניהו."

גם העיתונאי שמעון ריקלין, פרסם פוסט ברוח דומה

"תראו חברים. האמת שאני מבואס. כי מצד אחד אני נלחם כמו אריה במערכת המשפט כי ברור לי גודל השינוי שהיא צריכה. ומצד שני. נתניהו הציע ליחימוביץ את המשפטים. לשמולי רווחה משולב. גבאי אוצר. וכו'. ורק הפרסום של עמית טירפד את הדיל. אז מה עושים במצב הזה? האם האיש גדול מהרעיון? מהצורך לשינוי?".

תגובה אחת
 1. אנחנו רואים עכשיו את תחילת סוף עידן נתניהו.
  הסדקים בדרכו ובמחנה שסביבו ילכו ויעמיקו. 
  נתניהו מתחיל להפוך מנכס לנטל – ליצור דחיה גם בחברה וגם בליכוד, בגלל כתבי האישום החמורים, חוסר היושרה הפוליטית והמרדף הציני ונטול העכבות אחרי חסינות והשרדות, שמביא למכירת חיסול של יושרה, ערכים ואידאולוגיה.
  כך נתניהו הופך ממדינאי מוכשר ויצרן מנדטים משופשף – לנטל.
  ליכודניקים ובוחרים רבים שהאמינו בו יפסיקו לתמוך בו ובליכוד בגלל חוסר היושרה שבמהלכיו. (ראה ערך אברי גלעד ושות.) את זאת נראה בבחירות בספטמבר.
  בלעדיו – היתה קמה ממשלת ליכוד – כחול לבן נטולת סחטנים, ממשלה שהיא אינטרס כלל ישראלי חיוני ודחוף.
  יושרה לפני הכל. אסור להתרגל לנורמות מקולקלות וחסרות יושרה. הגיע הזמן לשינוי באיכות ההנהגה בארץ שלנו. זה מגיע לנו, אזרחי הארץ הזו.

השארת תגובה