האדמו"ר מסאטמר: ליברמן עקרוני – החרדים התקפלו

בארצות הברית נערך ערב התרמה לטובת כולל 'עץ חיים' בבני ברק ואורח הכבוד האדמו"ר מסאטמר הרחיב בייחודיות הכולל שרק בו ילמדו ביום הבחירות

האדמו"ר מסאטמר בדינר
האדמו"ר מסאטמר בדינר
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

דברי האדמו"ר מסאטמר: "אך לפני חודשיים ארץ ישראל עברה מערכת בחירות ועכשיו כנראה בעוד שלושה חודשים עוד פעם תהיה סערה גדולה וכמובן שכל אברכי הכוללים ילכו לבחירות להצביע והם יתעסקו בזה כל היום ורק הכולל הזה (כולל עצי חיים) בעיר בני ברק יישארו אברכי הכולל ללמוד כמו בכל יום רגיל וזה מגין על העיר כאשר אברכים יראי השם יושבים ולומדים.

ואם כבר מדברים מעניני ארץ ישראל כואב מאוד לראות ולשמוע ממה שקורה שם בכל מה שקשור למפלגות החרדיות בעניין גיוס בני הישיבות רק עכשיו לפני הבחירות הם מכרו לציבור שהם ילחמו למען לומדי התורה ושכל הבחורים ובני התורה לא יצטרכו ללכת לצבא ח"ו.

וזה לא ייאמן לראות איך הם נכנעו בבושת פנים והסכימו לכל הגזירות האיומות כמעט לכל מה שאותו רשע ביקש הם נכנעו ונתנו לו כמעט הכל אבל אותו הרשע הגדול גם זה לא נכנע ורצה גם הדברים הקטנים האלו.

ואני אומר להם מכאן "תתביישו לכם" תסתכלו איך אתם נראים ואיך הוא נראה תראו איך הוא עמד על עקרונותיו ולא זז כלום ואתם וויתרתם על כמעט הכל והבעיה הגדולה היא גם על העתיד הרי על הדברים האלו כבר הסכימו לוותר וכמו בכל משא ומתן לא מדברים על דברים המוסכמים שכבר הסכימו להם ולכן המשא ומתן הבאה יתחיל כבר מהנקודה הזו שהדברים האלו כבר מובנים מאליו ולזה כבר הסכימו שזה לא בעיה ועכשיו יתחילו לדבר על עוד ועוד ולכן האחוזים והיעדים שכבר הסכימו עכשיו כבר לא ירד.

וגם הם לא נכנעו רק לא על מי יחליט אם עמדו ביעדים הם רצו שהממשלה תחליט. כולם יודעים מי הם הצדיקים הגדולים היושבים בממשלה ועל מי סומכים עכשיו ואם אותו הרשע ישב בממשלה והוא לא הסכים עכשיו למה שהוא ישנה את דעתו לעתיד אבל לדאבוננו הם חייבים להשתחוות לפריץ שאם לא יסכימו, יפסיקו את צינור הכסף וזה מאוד כואב לראות שאך לפני כמה שנים גם הם לא הסכימו לדברים האלו והם לא חשבו לרגע שזה יגיע למצב הזה כי ככה זה הולך שלב שלב לאט לאט.

אבל ב"ה הכולל שלנו (כולל עצי חיים) שלא לוקח תקציבים מהם ולא משתחווים לצלם ח"ו כולם אברכים יראי השם וחייבים לתמוך בהם במיוחד."

2 תגובות
  1. קישקושים בשכל רואים מה קורה בטבריה וכו סתם עובד על אנשים בעיניים עם השטויות של סאטמר לא לבחור

  2. בסד
    אני מייחל שיבוא יום והקב'ה יקרא לעם ישראל למקום אשר יבחר ואנחנו נבוא ונרון לשם נעמוד כולנו ונשיר בעז'ה אני מייחל שהיום הזה יגיע עם ישראל יבא למקום אשר יבחר ונרון.

השארת תגובה