מתחמם? דוברו של לפיד מבהיר: "רוטציה"

מאז פיזורה של הכנסת החלו להישמע קריאות בקרב בכירי 'כחול לבן' לבחון את האפשרות לביטול הסכם הרוטציה בין גנץ ולפיד – דוברו של לפיד עושה סוף לספקולציות

יאיר לפיד
יאיר לפיד
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

מאז הדיבורים על פיזורה של הכנסת והליכה לבחירות החלו להישמע קריאות בקרב גורמים בסביבתו של בני גנץ לבחון את האפשרות לביטול הסכם הרוטציה על ראשות הממשלה בין גנץ ללפיד. שכן לדבריהם, מהלך שכזה רק יגדיל את הסיכויים של 'כחול לבן' להגדיל את הממשלה הבאה שכן המפלגות החרדיות יסירו את הוטו שהטילו על יאיר לפיד.

אתמול דווח, כי שניים מתוך 'הרביעייה' המרכיבה את מפלגת 'כחול לבן', בוגי יעלון וגבי אשכנזי הצטרפו אף הם לקריאות לביטול הרוטציה והבהירו כי על לפיד לוותר על הסכם הרוטציה לראשות הממשלה עם גנץ. כזכור, בתחילת השבוע סירב לפיד להצהיר בראיון תקשורתי, כי בבחירות הקרובות ימשיך לכהן כמספר 2 במפלגה המאוחדת.

בציוץ שפרסם הבוקר דוברו של לפיד נכתב, "בוקר ספינים של בחירות גם לכם. תקשיבו. גנץ ולפיד יובילו את כחול לבן בהנהגה משותפת עם הסכם רוטציה. בדיוק כמו בבחירות הקודמות. אני מבין שיש אנשים שמוזר להם שעומדים בהסכמים פוליטיים, אבל זה הרבה יותר מוזר ללכת לקלפי פעמיים בשנה. תתמודדו."

השארת תגובה