גנץ: "יוצאים שוב אל הדרך – יחד ננצח"

"מדינה שלמה התעוררה לבוקר של עייפות, אכזבה וקושי להאמין שבגלל אוזלת יד וחולשה של אדם אחד, נכפה על מליוני נפשות בישראל להמתין שמישהו יואיל בטובו לדאוג להם"

בני גנץ
בני גנץ
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

יו"ר כחול לבן, חבר הכנסת בני גנץ התייחס להחלטת הכנסת ה-21 לפזר את עצמה וללכת לבחירות מוקדמות והאשים את רה"מ בכך שבמקום לפעול לפי טובת המדינה הוא פועל על פי טובתו האישית.

"מדינה שלמה התעוררה לבוקר של עייפות, אכזבה וקושי להאמין שבגלל אוזלת יד וחולשה של אדם אחד נכפו עליה עכשיו בחירות יקרות, מיותרות. שבגלל 'מבצר משפטי' של אדם אחד נכפה על מליוני נפשות בישראל להמתין שמישהו יואיל בטובו לדאוג לביטחון, לחינוך, לתשתיות, ליוקר המחייה, אבל כל אלו רק שיקול משני בעיני עסקנים", כך גנץ בהודעה שפרסם בדף הפייסבוק שלו.

גנץ תהה, "מה ביבי יאמר לישראל? מדינה יקרה, זה לא את זה אני? אז עכשיו, כשכולם רואים עם עיניים פקוחות לרווחה שהעומדים בראש אינם חושבים על טובתם, שם בירושלים, אני מבקש לומר דבר אחד: לישראל, למוסדותיה, לאזרחיה – מגיע להיות לפני הכל. מגיעה להם הנהגה שרואה בהם ערך עליון. מגיע להם מישהו שישרת אותם. זה כזה פשוט".

"לפני חודשים ספורים התחייבתי להתגייס מחדש למען ארצנו. לצידי התייצבו אנשי חזון ומעשה ויחד לא עצרנו – התאחדנו, התפתחנו והגענו להישג גדול ומשמעותי: יצרנו אלטרנטיבה שלטונית. עתה, באשמת ציניות ונצלנות פוליטית שתתרחש על גבה וכספה של החברה בישראל, אנו יוצאים שוב אל הדרך".

גנץ הוסיף, "בדיוק כמו אז, אני מכריז היום בענווה, בשליחות ובאמונה מלאה בדרך הישר, כי יחד עם חבריי אמשיך לפעול ולעשות הכל בכדי ש'כחול לבן' תנצח – בשביל מדינת ישראל ועם ישראל. כי עכשיו, יותר מאי פעם בעבר: מוכרחים אחרת, אפשר אחרת ונעשה אחרת".

תגובה אחת
  1. ככל שתשקר כך יאמינו לך יותר, או לפחות יאמינו לחלק מהדברים, שלא תהיה אמת ולא יהיה שקר, רק ספינים בועות ומחזות, בעיקר ויזואלים. אפשר שאנשים לא יאמינו לאף אחד ואו יהיו מבולבלים ויאבדו כיוון. אפשר שאנשים גם יהיו ציניים וניהיליסטים ויפנו למקומות אחרים ולאופק חדש ולא ידוע.

השארת תגובה