נתניהו לקושנר: "היתה תקרית בלילה"

במהלך פגישה שקיים עם קושנר וגרינבלט במעונו בירושלים, התייחס רה"מ במרומז לדרמה הפוליטית שהתרחשה אמש

נתניהו וקושנר, צילום: צילום - קובי גדעון / לע"מ
נתניהו וקושנר, צילום: צילום - קובי גדעון / לע"מ
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש עם יועצו הבכיר של נשיא ארה"ב ג'ארד קושנר ועם שליח ארה"ב למזרח התיכון ג'ייסון גרינבלט, במעון רה"מ בירושלים.

בפגישה השתתפו גם נציג הממשל האמריקני לענייני איראן בריאן הוק ושגריר ישראל בארה"ב רון דרמר.

רה"מ קיבל את פני האורחים ואמר, כי זהו תמיד תענוג גדול לקבל את פניהם של ג'ארד קושנר וג'ייסון גרינבלט בישראל ובירושלים, כדי לדון במאמצינו המשותפים לקידום שגשוג, ביטחון ושלום. אני מעריך מאוד את האופן שבו ארה"ב פועלת, תחת הנהגתו של הנשיא טראמפ, כדי לשלב בני ברית יחד בהתמודדות מול אתגרים משותפים ובניצול הזדמנויות משותפות".

בהמשך התייחס נתניהו לדרמה להקדמת הבחירות אמש, ואמר, "כפי שאתם יודעים, היה לנו אירוע קטן אתמול בלילה, אבל זה לא יעצור אותנו. אנחנו נמשיך לעבוד יחד. קיימנו פגישה מצוינת ופורייה שמדגישה שוב שהברית בין ארה"ב וישראל מעולם לא הייתה חזקה יותר, והיא תמשיך ותתחזק אף יותר."

יועצו של הנשיא אמר, "אני מבקש להודות לראש הממשלה נתניהו על קבלת הפנים האדיבה. אני שולח ברכות מהנשיא טראמפ לך ולכל עם ישראל. זאת הפעם הראשונה שלי בישראל מאז שהנשיא הכיר ברמת הגולן – הצהרה חשובה מאוד. ביטחון ישראל הוא קריטי ליחסים בין אמריקה וישראל והוא כמובן גם חשוב מאוד לנשיא, ואנחנו מעריכים את כל מאמציכם לחזק את היחסים בין שתי מדינותינו. הם מעולם לא היו חזקים יותר ואנו מאוד נרגשים מכל הפוטנציאל שיש כאן בישראל, ביחסים בינינו ובעתידנו."

השארת תגובה