גפני וליצמן בקמפיין: "ליברמן סחטן"

בדגל התורה עוד לא סגרו את מטה הבחירות, אגודת ישראל הזדרזה לפתוח מחדש: יוצאים לדרך כבר מיומה הראשון של מערכת הבחירות

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

יו"ר סיעת יהדות התורה חה"כ יעקב אשר מגיב ב'כאן 11' למסיבה"ע של 'ישראל ביתנו': "לליברמן לא היה אומץ לומר את הדבר הפשוט שהוא לא רוצה לראות את בנימין נתניהו ראש ממשלה. אחרי שרמס את הציבור החרדי וניסה לעשות על גבינו סיבוב פוליטי – לדעתי האישית אין יותר שום סיבה לעשות איתו שיתופי פעולה בעתיד. גדולי ישראל יכריעו איך להתנהג איתו"

יו"ר 'דגל התורה', ח"כ משה גפני, אמר בפתיחת 'מטה הבחירות של יהדות התורה' כי מערכת הבחירות הנוכחית תהיה על מדינת ישראל כיהודית ודמוקרטית:"ליברמן בהתנהגותו הדיקטטורית פגע בדמוקרטיה, בכנסת ובועדותיה. התנהג כדיקטטור כמו בימי מסך הברזל. מעולם אנחנו לא דיברנו על מדינת הלכה. כל מטרתו הייתה שנתניהו לא יהיה ראש הממשלה.

ליברמן לא יהיה נושא אצלינו במערכת הבחירות. נקלענו למערכת בחירות בזבזנית. מדינת ישראל צריכה את הכסף הזה להרבה מאד צרכים הומניטריים ממשפחות במצוקה מילדים חולים וזורקים את הכסף הזה לפח רק בגלל איש אחד עם גחמה פוליטית.

כל תושבי מדינת ישראל מצטערים על זה והם יענישו אותו בקלפי, – הוא לא יעבור את אחוז החסימה".

סגן שר הבריאות יעקב ליצמן (יהדות התורה) אמר במסיבת העיתונאים: "ליברמן סירב להיכנס לקואליציית נתניהו מסיבותיו, והוא הפך את החרדים לקורבן ואת הגיוס לטריגר – זה שקר. לא דרשנו כל דבר חדש במו"מ הקואליציוני. התעקשנו על תוספות למערכת הבריאות וכעת ליברמן מבזבז את זה על בחירות מיותרות. זה עוול לאומי. נצא לדרך פעם נוספת וננצח".

תגובה אחת
  1. וואלה ליברמן המניאק הזה…

השארת תגובה