אולם ומלואו: הבשורה החדשה של מלון כינר

במלון היוקרתי שעל שפת הכנרת נפתחו בימים אלו אולמות הבוטיק שעברו שיפוץ מיוחד במטרה להתאימם בדיוק לאירוע שלכם • כל הפרטים

כינר
כינר
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

רגע אחרי תקופת החגים העמוסה, וכשברקע ההיערכות לעוד קיץ רווי פעילות ונופשים, נפתחו בימים אלו במלון כינר האולמות בזלת וירדן לאחר שעברו הליך שיפוץ מקיף בחודשים האחרונים.

מדובר באולמות בוטיק המיועדים להרצאות, אירועים משפחתיים, שבתות חתן וכיו"ב. כפי שניתן לראות בתמונות, האולמות נבנו ושופצו בסטנדרט גבוה במיוחד שיהפוך את השהות בהם לחוויה בלתי נשכחת.

במקביל נשלמת בימים אלו בנייתן של 11 סוויטות חדשות ויוקרתיות בשטח המלון, המיועדות לנופשים ש"רוצים לעצמם יותר". גם בנוגע לסוויטות הללו מבטיחים בהנהלת המלון סטנדרט פאר ונוחות גבוה בהרבה ממה שמצוי.

שני המהלכים המתוארים, פתיחת האולמות ושיפוץ הסוויטות, מהווים נדבך נוסף במענה המקיף שמספק מלון כינר לנופש החרדי, מענה הכולל את כל הסקאלה שבין נופש נקודתי לאירוע משפחתי גדול. "הנופש החרדי יודע שבכינר הוא יקבל את כל מה שהוא צריך ואף הרבה מעבר לזה. מבחינתנו, המטרה היא להרחיב כל העת את המענה, כך שנוכל להציע לנופשים את כל האופציות לכל סוגי האירועים והדרישות", אומרים בהנהלת המלון.

כידוע, מלון כינר שעל שפת 'הכנרת' ניצב מזה שנים ארוכות בצמרת היעדים הנחשקים של הנופשים החרדים בארץ. בנוסף למיקום האטרקטיבי, התפרסם המלון המפואר בזכות סטנדרט האירוח הגבוה, התפריט העשיר והכשרות המהודרת שלו – שהפכו אותו לאלטרנטיבה האידיאלית עבור נופשים שמעוניינים לשלב חופשה מושלמת עם הקפדה על כל כללי ההלכה ואורח החיים החרדי.

השארת תגובה