לראשונה: יום עיון מקצועי למנהלות חרדיות

התכנית מהווה פתרון למנהלות חרדיות שעד כה לא נהנו מימי עיון מקצועיים בהפרדה • יוזמות הכנס: השוק הישראלי לא נתן מענה למנהלת החרדית ואנחנו משנות את זה"

משרד
משרד
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

יום עיון ראשון מסוגו נערך בשבוע שעבר במלון אריסטוקרט בבני ברק למנהלות חרדיות, במהלכו קיבלו המשתתפות שורה של הרצאות מומחיות בתחומים שונים.

בכנס השתתפו כ-40 מנהלות בדרג ניהול ביניים ומעלה מרשויות מקומיות וארגונים חרדיים על מנת לרכוש כלים ניהוליים נוספים.

לדברי יוזמות הרעיון מנכ"לית תרבותא גולדי גלהר ומנכ"לית GOUP אודליה פרוש, הקונספט החדש נועד כדי לתת למנהלות החרדיות כלים מקצועיים שלא זכו להן עד כה. "תפקיד מנהלת הוא תפקיד שוחק ומחייב שנושא באחריות לאנשים ופעולות רבות ומצריך כל הזמן יצירתיות והעשרה על מנת להתמודד באתגרים המשתנים".

לדברי גלהר המובילה את קידום הנושא בשוק הישראלי, ימי העיון נועדו לייצר למנהלות כלים נוספים שעד כה יכלו לקבל רק בימי עיון והכשרות מקצועיות מעורבות. "זה יום עיון חדש שבנינו לציבור החרדי. עד עכשיו לא התקיימו פורמטים נפרדים לתיבור החרדי וכעת אנחנו יוצרים שינוי על מנת לאפשר למנהלות חרדיות כלים והעשרה מקצועית שעד כה נמנעו מלקבל בשל מגבלות צניעות. עד כה יצרנו מספר פורמטים שונים (סמינר הייטק, משכנתאות ועוד) אשר מטרתם להעניק לכל סוגי העובדים מענה מקצועי שהוא לא מקבל כיום וזאת באמצעות כנסים מקצועיים, הכשרות, נטוורקיניג, ימי עיון וסמינרים בנפרד".

גלהר מוסיפה כי המטרה של כלל הרעיונות הוא לבנות אינטראקציות בין מנהלים בתחומים דומים שתייצר העשרה, החלפת מידע והיכרות עם תפיסות ניהוליות שונות שיכולות לשפר את ניהול העב ודה של המנהלות".

השארת תגובה