חדש: תחליב הסבון היחיד בעל רמת חומציות 3.5 PH

חברת התרופות "כצט" (CTS) מציגה את תחליב הסבון הטיפולי: לקטופיל ♦ ייחודי לטיפול בתפרחת חיתולים ובעור עדין, יבש ומגורה

לקטופיל תחליב סבון | צילום: אפרת אשל
לקטופיל תחליב סבון | צילום: אפרת אשל
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

 

חברת התרופות "כצט" (CTS), מציגה את תחליב הסבון הטיפולי "לקטופיל"- תכשיר ייחודי לטיפול בתפרחת חיתולים ובעור עדין, יבש ומגורה.

תחליב "לקטופיל" הוא הסבון היחיד מסוגו בארץ שהינו בעל רמת חומציות PH 3.5 השומרת על המעטפת החיצונית של העור ומגנה מפני זיהומים ודלקות עור.

אחת מדלקות העור הנפוצה ביותר בקרב תינוקות היא תפרחת חיתולים, שהינה תופעה המתבטאת באודם ופצעונים על העור באזורים המכוסים בחיתול, הירכיים והבטן התחתונה. באזורים אלו רמת ה- pH (חומציות) גבוהה ועשויה להחליש את ההגנה הטבעית של העור ולהוביל להתפתחות פטריות וחיידקים.

רמת ה-PH הייחודית של לקטופיל (3.5), נועדה להגן על אזורים בהם רמת ה-PH גבוהה, כמו במצב של תפרחת חיתולים.

בנוסף לרמת החומציות המומלצת, התחליב מציע יתרונות בולטים נוספים לעור, וזאת בעקבות רכיבי החלב עליהם מבוסס:

  • חומצה לקטית: מהווה כ- 70% ממעטה ההגנה החומצי של העור ומופרשת בגוף בזמן פעילות שרירים מואצת ובכל תהליך ריפוי של רקמות בגוף. החומצה הלקטית מחזקת את המעטפת החומצית של העור ובכך יוצרת סביבה קוטלת מזהמים ומחזקת את התנגדות העור לחיידקים, פטריות ונגיפים.
  • Lactoserum (לקטוסרום): מעשיר את העור בחומרי הזנה כגון ויטמינים, חלבונים, סוכרים, מינרלים וויטמינים, ומשום כך משפר ומחדש את מראה העור.
  • Lactowax (לקטווקס): מעשיר את העור באלמנטים הידרוליפידים ובכך שומר על הלחות והאלסטיות של העור.

את סדרת לקטופיל, הכוללת גם קרם גוף, קרם ידיים, שמפו, מרכך ומוס לפנים, ניתן להשיג בבתי המרקחת ובמחלקות הטבע ברשתות הפארם.

***

חברת התרופות "כצט" (cts) הוקמה בשנת 1921 ומנוהלת כיום על ידי גב' סיגל פירסט. חזון החברה, הייעוד הארגוני וערכיה דוגלים בהיותה חברה מפתחת, מייצרת, מייבאת ומשווקת מוצרים בהקשר רחב של בריאות, התפתחות וצמיחה בתחומים של בני אדם, בעלי חיים וצמחים. הקבוצה פועלת בשלושה תחומים: פארמה, וטרינריה ובתחום החקלאי. פעילויות הליבה של החברה כוללות ייצור, שיווק, ייבוא והפצה של תרופות, תכשירים רפואיים, מוצרי טיפוח, מכשור וציוד רפואי; ייצור ושיווק של מוצרים מקצועיים לחקלאות; וייצור, ייבוא והפצה של מוצרי מזון לבעלי חיים. בנוסף החברה מייצרת ומשווקת עשרות תכשירים תחת מותגים מקוריים מוכרים, דוגמת פמינה, לקטופיל, טיפטיפות ואחרים.

פרטים ומידע נוסף אודות החברה ומוצריה באתר האינטרנט: www.cts.co.il

השארת תגובה