נכנסים לנמל אשדוד? שירות מקל ומזרז

בשורה ללקוחות ולקבלני חברת נמל אשדוד: חידוש רישיונות הכניסה לנמל לשנת 2019 יתבצע באופן מקוון; לחברות תובלה יתאפשר חידוש עד לשנת 2020

נמל אשדוד
נמל אשדוד
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

מאז כניסתה של המערכת, קוצר משמעותית הליך חידוש רישיון הכניסה לנמל

חברת נמל אשדוד ממשיכה במגמת החדשנות, ומאפשרת חידוש רישיונות כניסה לנמל באמצעות מערכת מקוונת. ללקוחות נמל אשדוד ולקבלנים יתאפשר חידוש הרישיון לשנת 2019, ולחברות תובלה המחדשות דרך נמל אשדוד יתאפשר החידוש עד לשנת 2020.

מדובר בהמשך המגמה של העברת הנמל לאמצעים טכנולוגיים חדשניים, על מנת לייעל ולפשט תהליכים במטרה לספק ללקוחות הנמל את השירות הטוב ביותר. מנגנון חידוש מקוון פותח ע"י מחלקת הביטחון בנמל בראשותו של מנב"ט הנמל ברנרד בן ישי  ובשיתוף אגף המחשוב של חברת נמלי ישראל.

כניסה לנמל אשדוד מותנית בקבלת רישיון כניסה עקב היותו של הנמל גוף חיוני ביטחוני למדינת ישראל. הרישיון תקף לשנה קלנדרית אחת ולאחריו יש לחדשו. עד לאחרונה נאלצו הלקוחות, הנהגים ונותני השירותים החיצוניים לנמל להגיע פיזית למחלקת חידוש הרישיונות ולעבור תהליך של חידוש רישיון. מדובר על למעלה מ-20,000 איש המחדשים מידי שנה את רישיון הכניסה.

החידוש המקוון מקצר משמעותית את זמן ההמתנה לשירותי החידוש  השונים בתחום הרישוי, לכלל הלקוחות המחדשים באופן שוטף רישיונות כניסה לנמל , ויהדק את שיתוף הפעולה הפורה בין הנמל ללקוחותיו בתחום הרישוי .

החידוש המקוון פשוט וידידותי למשתמש ומעניק חוויית שירות ייחודית מסוגה בתחום הרישוי בנמלים .

השארת תגובה