אייכלר: סרטון מזעזע, מודה שלא יכול לצפות בו

עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

ח"כ הרב ישראל אייכלר: "אני מודה שלא הייתי מסוגל לראות את סרטון הזוועה של נער נכה ומוגבל שראשו שותת דם, מרוצץ באבני שפה, ומובל כשה לשחיטה וידיו עקודות, מבלי להיזכר בתמונות דומות מאירופה הכבושה.

נפש האדם היהודי אינה מסוגלת למחזות אכזריים כל כך נגד חסרי ישע. פראי האדם בשטח ידעו שהוא נער מוגבל.

ביותר הזדעזענו מהשוטרות שניסו להסתיר את המצלמות, שתיעדו את ההתעללות הברוטאלית. חייתיות שכזו נגד ילד יהודי חסר אונים, הוא מעשה נפשע שמוגדר כפשע. אין לעבור עליו בשתיקה.

אפילו אם היו נוהגים כך עם בעלי חיים, התקשורת היתה יוצאת בקול רעש גדול ובנביחות ארגוני ההגנה על חיות. ואילו כשמדובר בנער חרדי המוגבל בשכלו התקשורת והמשפטנים שותקים. אין פוצה פה ומצפצף. התקשורת מתירה את דמם של החרדים בכל עת ובכל שעה ולכן המסיתים הללו אחראים ישירות על הפשע הזה. הם מדרבנים למלחמה נגד החרדים ולכן הם מחפים על הפראיים במדים שלא יתנו את הדין.

דמו של הנער היהודי לא יימחה וכתמי דמו על מצחם של השוטרים כאות קלון , עד שכל המעורבים יודחו מן המשטרה.

התגובה של משטרת ישראל כביכול היתה הגנה עצמית של השוטרים מעוררת זעם נורא. מי שרואה את הסרטון מבין שכל אדם חרדי זקוק להגנה, מפני האכזריות שהתגלתה באירוע הזה.

אין לנו אמון בשופטי המשפט החילוני העוינים את החרדים. רק הקב"ה השופט כל הארץ הוא יעשה משפט, נגד המפקדים, השוטרים שהתעללו בילד והשוטרות שניסו למנוע את צילומי הפשע. זעקות הנער הנעקד, ירדפו אותם עד סוף ימיהם."