"אל תתנו לנתניהו להפוך את ישראל לטורקיה"

פעילי כחול לבן הפגינו אמש מול בתיהם של בכירי הקואליציה העתידית של נתניהו * בין הבכירים: יו"ר הכנסת אדלשטיין, כחלון, ארדן וניר ברקת

נתניהו
נתניהו
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

פעילי כחול לבן הפגינו אמש מול בתיהם של בכירי הקואליציה העתידית של ראש הממשלה נתניהו בתגובה לקידום החקיקות העוסקות בהגבלת מערכת המשפט ו'חוק החסינות'. הפעילים נשאו שלטים וקראו קריאות, ״אל תאפשרו לנתניהו להפוך את ישראל לטורקיה"

הפעילים הפגינו מול בתיהם של השרים, גלעד ארדן (בקרית אונו), השר ישראל כץ (בכפר אחים) ח״כ ניר ברקת (ירושלים).

כזכור, רק בשבוע האחרון הפגינו פעילי כחול לבן מול ביתם של יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין, ח"כ גדעון סער, השר משה כחלון, ח"כ אביגדור ליברמן, וח"כ אבי דיכטר.

מכחול לבן נמסר, כי "מעל מיליון ומאה אלף אזרחי ישראל שהצביעו לכחול לבן בבחירות האחרונות, סומכים עלינו שלא נאפשר לנתניהו להרוס את הדמוקרטיה. במוצאי שבת נפגין כולנו יחד – חברי כנסת, אישי ציבור ואזרחים, נצא לרחוב כדי לקרוא לחברים ההגונים בקואליציה לבלום את תכניתו של נתניהו להפוך את ישראל לטורקיה. כנסת ישראל איננה עיר מקלט ואין אדם שעומד מעל החוק".

ראש מטה השטח של מפלגת כחול לבן, ח״כ בועז טופורובסקי הצהיר בהפגנה, כי ״לא ניתן לביבי נתניהו להפוך את ישראל לטורקיה נוסח ארדואן. נילחם על אופיה וערכיה של מדינת ישראל בכל האמצעים החוקיים העומדים לרשותנו״.

השארת תגובה