"תמיד שם": החדש של שוע קעסין ו'איציק'

Credits
Credits
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

לאחר מפגש לא מתוכנן בין דיג׳י איציק והזמר שוע קעסין, תהליך היצירה נכנס להילוך גבוהה להפקת סינגל חדש. השנים הגיעו ממקומות ורקעים מוסיקאלים שונים לגמרי. בעוד דיג׳י איציק מנגן בלילות באירועים מגוונים מוסיקה קצבית ומרקידה ביד רמה, הזמר שוע קעסין ידוע בעולם המוסיקה בסיגנונו האקוסטי -רגוע יותר מבלי לקפח את יכולתו לרגש כבעל תפילה – חזן .

החיבור בין השניים על פניו נראה בלתי אפשרי ובפרט שמדובר הסגנון מוסיקה אלקטרוני – EDM.

״תמיד נהנתי להקשיב למוסיקה כזו״ אומר קעסין ״ היו פעמים גם שרציתי ליצור להיט בסגנון הזה״ … השנים נפגשו מספר פעמים וישבו שעות בחיפושים אחר אותו ״להיט״ שיסמל חיבור שכזה.

באחת הפגישות השמיע דיג׳י איציק רצועה שהפיק ממש לאחרונה , קעסין שמיד הבחין בפוטנציאל הטמון התיישב והלחין מלודיה מרוממת לטקסט שמבוסס על מסר עמוק שלמד לא מזמן.

השיר ״תמיד שם״ – ״Always There״ , חופן בתוכו מסר עמוק מעודד ומקרב בזמנים קשים ובימים יפים פחות במרוצת החיים, – אומר קעסין.

כולנו מאמינים בני מאמינים ובימים קשים פונים אנו ליושב במרומים ובתפילה רחמים מבקשים, השיר ״תמיד שם״ מלמד אותנו שגם הימים הקשים הם חלק מה״תמיד איתך״, והוא – הבורא, הוא שמביא עלינו את הימים היפים ואת אותם שיפים פחות, והכל לטובה, ובשבילך.

"גַם כִּי-אֵלֵךְ בְּגֵיא צַלְמָוֶת לֹא-אִירָא רָע כִּי-אַתָּה עִמָדִי".

אין זמן מתאים יותר מאשר ימי ספירת העומר, האבל על תלמידי רבי עקיבא, אירועי היומיום הקשים בכל רחבי העולם, השנאה, האנטישמיות, הירי, והסבל הבלתי נפסק – להוציא לאור שיר עם מסר מעודד ומחזק שכזה. החיבור הנדיר בין השניים הצליח ללא ספק ויצר להיט שמשלב בתוכו מסר עמוק ומרגש יחד עם מוסיקה אלקטרונית מקפיצה.

״אנחנו מאמינים שכל מי שישמע את השיר החדש, יתחבר מייד למסר״, אומרים קעסין ואיציק. איפה שלא תהיה בחיים. עצבות או שמחה, אבל או שמחה, כאב או מרגוע, תדע! שכל זה נוצר אך ורק בשבילך, ולטובתך!

כי השם ״תמיד שם״ – “Always There” .

השארת תגובה