צפו: כך יכבשו תהלוכות חב"ד את ישראל

מפת התהלוכות
מפת התהלוכות
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

מאות אלפי ילדים והוריהם יצעדו בקרוב לאלף תהלוכות ססגוניות – זה מה שיקרה מחר בכל נקודה בישראל. לראשונה: תהלוכות לילדים בעלי צרכים מיוחדים. וגם: איך נערכים בחב"ד עם החום הכבד שצפוי מחר, ואיך תדעו היכן נמצאת התהלוכה הקרובה לביתכם?

מחר בבוקר זה יקרה: מאות אלפי ילדים והוריהם, מכל רחבי הארץ, יצעדו בפעם ה-40 בקרוב לאלף תהלוכות ל"ג בעומר שמארגנת חסידות חב"ד. התהלוכות, שנוסדו בשעתו על ידי הרבי מליובאוויטש, חוגגות השנה את שנת הארבעים מאז שנערכו בפעם הראשונה.

בחב"ד נערכו מבעוד מועד לתהלוכות הססגוניות, בהם צועדים ילדים והוריהם, מכל גווני הקשת הישראלית, עם שלטים ובהם מסרים יהודיים, כמו הנחת תפילין, שמירת שבת, שמירת כשרות, טהרת המשפחה ועוד.

אחרי הצעדות, יתקיימו כינוסים מיוחדים, ובהם יועלו מופעים, השוזרים בתוכם מסרים של אהבת ישראל, זאת לצד תכנית יהודית גדושה, המותאמת לכל מגזר ומגזר. בסיום, כל ילד יקבל ספר קודש וישתתף בהגרלות.

אמונים על משנתו של הרבי, שכל ילד וילדה צריכים להשתתף בתהלוכות, לראשונה השנה, ייערכו גם תהלוכות לילדים בעלי צרכים מיוחדים.

איך תדעו היכן נערכת התהלוכה הקרובה לבתיכם? 'צעירי אגודת חב"ד', זרוע העל של פעילות בתי חב"ד בארץ, מפרסמת מפה מיוחדת של ארץ ישראל, באמצעותה תוכלו לחפש את התהלוכה שלכם. חפשו את התהלוכה שלכם בקישור:

ואיך מתמודדים בחב"ד עם החום הכבד? גם על זה חשבו מבעוד מועד. שלוחי חב"ד יחלקו מאות אלפי בקבוקי שתיה להרוות את צמאונם של המשתתפים. במקביל, השלוחים שיגרו מכתב מיוחד לציון הקדוש של הרבי, בו הביעו את תפילתם שמזג האוויר בעת התהלוכות יאפשר לילדים לצעוד בנועם ובנחת.

השארת תגובה