חשש: חולי הסרטן בל"ג בעומר

אהרון אברמן יו"ר 'לב מלכה': גם השנה נזכה לקיים את מעמד התפילה המיוחד של הילדים חולי הסרטן במירון. אני מבקש מההורים של כל הילדים החולים שבאים למירון לדאוג שלא יחשפו מידי לשמש בשל החום הכבד

לב מלכה במירון
לב מלכה במירון
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

בפגישת עבודה שערכה הנהלת ארגון 'לב מלכה' בראשות יו"ר הארגון הרב אהרן ליב אברמן עם מפקד מירון במשטרת ישראל- תנ"צ מיכה טובול, סוכם כי גם השנה תתקיים תפילת הילדים חולי הסרטן בציון הרשב"י במירון. הילדים יועלו עד לציון באמצעות מערך המתנדבים והנהגים של 'לב מלכה'. בפגישה עלה נושא החום הכבד שעתיד לשרור בל"ג בעומר במירון. הרב אברמן סיכם עם מפקד המשטרה כי המתנדבים יהיו ערוכים לסייע לכל ילד חולה סרטן שירצה לעלות להתפלל בציון הקדוש ויכול לעשות זאת בבטחה בלי שום עלות.

הרב אהרן אברמן, יו"ר ארגון 'לב מלכה': "מידי שנה אני מקבל פניות ממספר ילדים החולים במחלה וחפצים להגיע להתפלל בציון רבי שמעון בר יוחאי ביום ההילולא, אך בשל ריתוקם לכיסאות גלגלים לא יוכלו לעשות זאת באמצעות אוטובוסים או רכבים פרטיים המגיעים עד החניונים שבתחתית ההר לציון הרשב"י ומשם נאלצים רבבות האנשים המגיעים למקום לצעוד רגלית אל הציון הקדוש בראש ההר, ובפרט השנה בחום הכבד המכביד עוד יותר את ההליכה. אני קורא לכל ההורים לילדים חולי סרטן שבאים עם הילדים להתפלל במירון, שיפנו אלינו ואנחנו נסייע להם לעלות עם הילדים עד לציון הרשב"י. זאת בשל הסכנה שיש לעלות ברגל בחום הכבד שאמור להיות השנה בל"ג בעומר במירון"

בהנהלת ארגון 'לב מלכה' ביקשו להודות לתנ"צ מיכה טובול על פעילותו ועזרתו הרבה למען הילדים החולים כל ימות השנה ובל"ג בעומר בפרט.

בתוך כך, בארגון 'לב מלכה' יוצאים בקריאה לציבור הרחב לנצל את השיער הרב שנותר אחרי התספורות- 'חלאקה' שעורכים לילדים בני שלש בל"ג בעומר ולתרום אותו לייצור פאות לילדים חולי סרטן. הרב אהרן אברמן, יו"ר ארגון 'לב מלכה': "פאה יכולה יכולה לתת תחושה טובה לילדים חולי סרטן אשר מתביישים לצאת מבתיהם ללא שיער. בשנה שעברה למעלה ממאתיים חמישים הורים שערכו לילדיהם בני 3 תספורת, הצליחו להקל על סבלם של חולי הסרטן במתן שערותיהם של ילדיהם". ההורים יכולים להעביר את השיער פיזית למשרדי הארגון או לשלוח בדואר. הכתובת היא רחוב המ"ג 38 ירושלים.

השארת תגובה