אנשי שקד החלו לפקוד ל'הליכוד'

אנשיה של שרת המשפטים היוצאת החלו לפקוד את תומכיה למפלגת הליכוד – בכיר בצוות הלשכה: "היעד הוא 6,000 מתפקדים בעוד חודשיים"

נתניהו עם חברי הליכוד. צילום: הליכוד
נתניהו עם חברי הליכוד. צילום: הליכוד
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

יור"ית 'הימין החדש" שרת המשפטים היוצאת איילת שקד, החליטה ככל הנראה לסיים את ההתקשרות הפוליטית עם שר החינוך היוצא נפתלי בנט, וגמרה אומר בדעתה להצטרף לליכוד.

בימים האחרונים קרא אלישיב עמיצור מאנשי בצוות הלשכה שלה, לתומכיה להתפקד לליכוד.

בהודעה שפרסם עמיצור נכתב, "אני יוצא כעת מפגישה עם השרה איילת שקד. כרגע התפקיד שלנו הוא להתפקד לליכוד בשיא המרץ. שעון הזמן דורש מאיתנו לעשות זאת ביעילות ובמהירות. בשבוע הבא נסביר לכם איך עושים זאת, ואיך הטופס שלנו ישתייך אוטומטית לאיילת שקד". לשון ההודעה.

בשיחה עם 'ישראל היום' שחשף את הדברים הסתייג עמיצור ואמר, כי "איילת שקד לא אומרת לנו ללכת להתפקד. זו יוזמה שלנו. די ברור שזה מה שיקרה. עד כה התפקדו לא מעט אנשים, היעד הוא 6,000 מתפקדים בעוד חודשיים".

יצוין כי תקנון הליכוד קובע, כי על מנת שחבר מפלגה יוכל להשתתף בבחירות למוסדות התנועה והסניפים, עליו להיות חבר בה לפחות 16 חודשים לפני מועד הבחירות. כדי להיבחר למוסדות המפלגה עליו להיות חבר בה לפחות שנתיים, וכדי להיבחר מטעם המפלגה לכנסת, לממשלה, למוסדות הלאומיים, לראשות רשות מקומית ומוסדות נוספים שאינם של התנועה, עליו להיות חבר במפלגה שלוש שנים לפחות.

פעילי שקד מבקשים ככל הנראה להימנע מקשיים ביורוקרטיים ברגע האחרון, ורוצים לצבור מספיק זמן חברות כדי שבבחירות הבאות תוכל לחזור לכנסת באמצעות מפלגת השלטון.

השארת תגובה