ליברמן לנתניהו: בטל פגישתך עם איימן עודה

שר החוץ לשעבר מבהיר: הפגישה – מתן לגיטמציה לגייס החמישי הפועל בכנסת ישראל ■ וטוען: "אסור לטעות בעודה. ההבדל בינו לבין עזמי בשארה הוא כמו ההבדל בין נשיאה הקודם של אירן, אחמדינג׳אד, לנשיאה הנוכחי, רוחאני"

אביגדור ליברמן. צילום: משרד החוץ
אביגדור ליברמן. צילום: משרד החוץ
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

יו״ר ״ישראל ביתנו״, ח״כ אביגדור ליברמן, קורא הבוקר לראש הממשלה לבטל את פגישתו היום עם יו״ר הרשימה הערבית, ח״כ איימן עודה.

״פגישתו של רה״מ נתניהו עם עודה, אחד מהמתנגדים החריפים להיותה של ישראל מדינתו של העם היהודי, מהווה מתן לגיטמציה לכוחות הפועלים להחרבתה של ישראל מתוכה ונותנת הכשר לגייס החמישי הפועל בכנסת ישראל״, מבהיר ליברמן.

לדבריו, ״רה״מ נתניהו, שביום הבחירות הזהיר מפני ה״ערבים הנוהרים לקלפיות״ – ובצדק הזהיר מפני שאכן היתה התערבות של גורמים עויינים לישראל ובראשם הרשות הפלסטינית שעודדה בכלי התקשורת הרשמיים שלה את ערביי ישראל ללכת ולהצביע לרשימה המשותפת, אותו נתניהו מזמין עכשיו לפגישה את אותו עודה שמפניו הזהיר. אסור לטעות בעודה. ההבדל בינו לבין עזמי בשארה הוא כמו ההבדל בין נשיאה הקודם של אירן, אחמדינג׳אד, לנשיאה הנוכחי, רוחאני. כמו רוחאני, גם עודה הוא איש הפועל בתחכום, עם פנים מחייכות שמסתירות מאחריהן את אותו רצון של בשארה להביא לקיצה של מדינת ישראל".
"אותו עודה", טוען ליברמן, "סירב להתנער מדבריו של ראש מערך ההסברה של הרשימה המשותפת כשזה הישווה את הציונות לדאע״ש וסירב להגדיר את חמאס כארגון טרור אלא גיבה ונתן לגיטמציה לפעילותו. גם את דבריה של חנין זועבי, שנתנה לגיטמציה לרצח שלושת הנערים בגוש עציון לא גינה עודה".

"זהו האיש, המייצג רשימה של תומכי הטרור בכנסת ישראל – וראש ממשלת ישראל, ממשלה המכנה עצמה ממשלה לאומית – נפגש עימו. אוי לאותה לאומיות״, סיכם ח״כ ליברמן.

השארת תגובה