ג'נטלמן, יש לך אש של מתנות פרקטיות ויוקרתיות

אומרים ל"ג בעומר, אומרים אש ♦ אש המדורות במירון, אש המדורות בכל הארץ או האש של המנגל שלכם ♦ בכל מקרה תצטרכו מה שידליק לכם את האש

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

ל"ג בעומר בפתח, חג המדורות וכן, המנגלים, חלק מכם יחגגו את החג בעליה למירון, וחלק גדול מאיתנו, ירקוד וישיר מול המדורות, ולאחר מכן נדליק את המנגלים ונחגוג לילדים ולמשפחה.

מנגלים מושלמים, מתחילים בציוד, אם תצטיידו בציוד הנכון, המלאכה תהיה פשוטה והמנגל קסום, רשת ג'נטלמן התכוננה במעוד מועד לעונת המנגלים, כן, תיכף מתחילה עונת השמחות והנה לכם טיפ מושלם לחגיגת שבע ברכות, מנגל בחצר!!!

טיפ נוסף ממני, אם חיפשתם מתנה לגבר מיוחד, ומקורית, נצלו את עונת המנגלים, אין מי שלא ישמח לקבל ערכת מנגל, ואפילו סינר שמיועד לגבר שישמור על הבגדים וייתן מענה בין הגחלים למרינדות.

את מגוון המוצרים למנגל המושלם תוכלו למצוא באחת מכל חנויות הרשת.

מוצרים לדוגמה:

  • מצתי זיפו החל מ-129 ₪
  • רב כלי לברביקיו מתפרק כולל נרתיק נשיאה עלות 129 ₪
    אולר רב שימושי 6 ב-1 מתפרק לשני חלקים לנוחות מירבית
    כולל: מברשת גריל, מזלג ברביקיו, תרבד, סכין ברביקיו, פותחן יין וחולץ פקקים לבקבוקי יין
    מתקפל כמו סכין כיס רגילה מגיע עד לגודל של 47 ס"מ במצב פתוח
  • סינר מנגל 99 ₪ (בחודש מאי מבצע לחברי מועדון ב-69 ₪ )

רשת ג'נטלמן מונה כיום 47 סניפים בכל רחבי הארץ. הרשת הקיימת קרוב ל-25 שנה, יודעים מה בדיוק גברים אוהבים לקבל ומה יוקירו. לכן הרשת מציעה מגוון רחב וייחודי של האביזרים והגאדג'טים האיכותיים והמשוכללים ביותר, מהמותגים המובילים בקטגוריות השונות: שעונים, מוצרי אלכוהול ועישון מהודרים, משחקים שולחניים ומשחקי חשיבה, ערכות ואביזרי מסאז', תכשיטים, עטים יוקרתיים עם חריטות, מיניאטורות, מערכות סאונד, אולרים ועוד.

המגוון הגדול של המתנות משדר יוקרה ואלגנטיות כובשת, ויסחט קריאות התפעלות מכל מי שיקבל אותו. כי כשאתם מעריכים מישהו, ולא משנה מיהו, ג'נטלמן יודעת להפוך את ההערכה וההוקרה למתנה ייחודית ואיכותית.

יאלה לכו להדליק את האש.

השארת תגובה