נתניה: התחדשות עירונית ב-145 מליונים

חברת מכלול התחדשות עירונית חתמה על הסכם ליווי לפרויקט התחדשות עירונית בנתניה בהיקף של 145 מיליון שקל – בטוחות ע"פ חוק המכר לרוכשי הדירות והערבויות לבעלי הדירות בפרויקט

הדמייה של הפרויקט ברחוב ירושלים נתניה
הדמייה של הפרויקט ברחוב ירושלים נתניה
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

חברת מכלול התחדשות עירונית חתמה עם חברת הרצל בן דוד על הסכם ליווי לפרויקט התחדשות עירונית בנתניה בהיקף של 145 מיליון שקל . במסגרת הסכם הליווי החברה תעניק גם בטוחות על פי חוק המכר לרוכשי הדירות וערבויות לבעלי הדירות בפרויקט שיונפקו ע"י חברת הביטוח כלל. היקף המכירות הצפוי בפרויקט הינו כ- 85 מ' ₪

מדובר בפרויקט "פטיו" שיבנה במסגרת תמ"א 38/2, הכולל הריסה ובניה מחדש של 60 יחידות דיור בשני בניינים, מתוכן 24 יחידות דיור לבעלי הדירות הקיימים ו – 36 יחידות שישווקו על ידי היזם. הפרויקט ממוקם ברחוב ירושלים בנתניה הפרויקט כולל דירות פנטהאוז, דירות גן, דירות 3,4,5 חדרים גדולות ומרווחות החל מ-2.2 מיליון שקל.

חברת מכלול פעילה בשוק החל מאמצע 2018 והיא מתמקדת במימון פרויקטים של התחדשות עירונית כמוצר תחליפי למערכת הבנקאית. מכלול נותנת פתרון מימוני כולל : אשראי כספי, השלמת הון ללקוחות שצריכים , ערבויות לבעלי הדירות ובטוחות ע"פ חוק המכר לרוכשים בשת"פ עם חברת הביטוח כלל.

מהחברה נמסר כי הפרויקט ממוקם באיזור שקט במרחק הליכה מכיכר העצמאות, תחנה מרכזית, מרכזי הקניות, השוק, מרכזים קהילתיים, בתי כנסת, בתי ספר, קניון השרון והטיילת.

איילת רוסק מנכ"לית מכלול ציינה כי "שוק המימון החוץ בנקאי מהווה זרז להוצאת פרויקטים של התחדשות עירונית לפועל, בניגוד לבנקים שבהם תהליכי מימון להתחדשות עירונית נחשבים ארוכים ומסורבלים. כניסתם של עוד פרויקטים של התחדשות עירונית תצריך פתרונות מימון מגוונים ואנחנו ערוכים לכך כמו גם למתן סל של פתרונות לבעלי הדירות ברמת הביטחונות בעת ביצוע הפרויקט". עוד ציינה כי " זו דוגמא מצויינת ללקוח בעל ניסיון רב, המחוזר ע"י המערכת הבנקאית אשר בחר לעבוד עם מכלול בשל פשטות ויעילות תהליך המימון לצד הצעת מחיר תחרותית".

השארת תגובה