צמחי המרפא שיעשו רי-סטרט לגוף שלכם

הגישה הנטורופתית מאמצת את רעיון ניקוי הגוף בתקופת האביב, מאחר והחיים המודרניים מלווים בחשיפה יומיומית מתמדת לתרופות, לזיהום אוויר, לתזונה מעובדת ולחומרי ניקוי והדברה

האביב כבר כאן וכמו בכל אביב, ישנה תחושה של התחדשות בכל המרחבים שסביבנו. סדרת מוצרי האביב של 'ברא צמחים' היא בדיוק מה שאתם צריכים בשביל להעניק לגופכם את ההזדמנות לתהליך של התחדשות וניקוי. פורמולות הצמחים של ברא, מיוצרות בטכנולוגיה מתקדמת למיצוי יעיל ואיכותי של רכיבי הצמח תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים ובפיקוח תקנים מחמירים.

המוצרים שבסדרה:

  • ברא דיטוקס – פורמולת ברא-דיטוקס מכילה צמחי מרפא, שעל פי עקרונות הנטורופתיה תומכים בתהליכי ניקוי הגוף, מפחיתה עומסים מטבוליים ומסייעת להסדרת המקצב העיכולי. הצמחים שבפורמולה: שן ארי, ארטישוק, ציפורן חתול, לענת יהודה, אכינצאה, המידיסמוס וג'ינגר.
  • תמצית ג'ל אלוורה – מוצר פרימיום איכותי ביותר, המכיל תמצית אלוורה פטנטית מרוכזת בשילוב תמציות של קלנדולה וקמומיל המעצימות את סגולותיו הבריאותיות. תמצית האלוורה מכילה את הרכיב אייסמנאן (Acemannan) אשר בשנים האחרונות נחקרו רבות תכונותיו והשפעותיו החיוביות על האדם. תמצית תהליכי הקטיפה והעיבוד הייחודיים של חומר הגלם מבטיחים שמירה על שלימות הרכיבים הפעילים ועל תכונות הג'ל.
  •  'פרוביוטיקה 10' – ל'פרוביוטיקה 10' מבית ברא צמחים ישנו הרכב ייחודי שכולל 10 מיליארד (!) חיידקים פרוביוטיים ידידותיים, משלושה זנים משלימים, שנבחרו בקפידה רבה – בכדי להעניק השפעה סינרגטית על המקצב העיכולי. המוצר מכיל תוספת סיבי FOS שמופקים מצמח העולש, המשמשים כמצע מזון לחיידקים הפרוביוטיים הידידותיים ובכך תורמים לשגשוגם.

תוסף תזונה:

ברא דיטוקס טבליות


למען הסר ספק מידע זה אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת ואינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהי, ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני או אחר. נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות והנוטלים תרופות מרשם – יש להיוועץ ברופא לפני השימוש.

  • סדרת האביב משווקת החודש ב-20% הנחה – המבצע מסתיים ב – 15.05.19
  • ניתן לרכוש את המוצרים בחנות הקונספט של 'ברא צמחים' ברחוב דיזינגוף 132, תל אביב
  • ובחנות האונליין בכתובת: https://bit.ly/2ki6dIe
השארת תגובה