בית המשפט: "לא הותרה כניסת רוצחים"

באופן חריג מפרסמת דוברות בתי המשפט 'הבהרה' לנוכח גלי הביקורת בקרב שדרות הציבור על פסילת החלטת שר הביטחון לאסור כניסתם ארצה של 100 פלסטינים

פטיש שופט
פטיש שופט
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

דוברות בית המשפט מתייחסת באופן חריג ומגיבה לביקורת בקרב הציבור לנוכח החלטת שופטי בג"צ לאפשר כניסת כ- 100 פלסטינים שהוזמנו להשתתף בכנס זיכרון ישראלי-פלסטיני המאורגן מדי שנה על ידי ארגוני שמאל לרגל יום הזיכרון לחללי ישראל. החלטת שופטי בג"צ התקבלה בניגוד להחלטת שר הביטחון, ראש הממשלה נתניהו מתוקף סמכותו הקבוע בחוק.

יצוין, כי כניסתם ארצה של הפלסטינים סורבה, בשל הסגר שהוטל בשטחים לקראת יום העצמאות.

בהודעת דוברות בית המשפט נכתב, כי "לנוכח ידיעות שהתפרסמו בתקשורת בנוגע לפסק הדין שניתן אתמול בעתירה הנוגעת לטקס הזיכרון המשותף לישראלים ולפלסטינים, מבקשת דוברות הרשות השופטת להעמיד עובדות על דיוקן: אין יסוד לאמירות שבית המשפט העליון התיר כניסה של "משפחות הרוצחים" לטקס המתקיים זו השנה ה-14".

"השיקול שהוצג לבית המשפט נגד מתן היתרי הכניסה הוא סגר מטעמים ביטחוניים המוטל מדי יום הזיכרון ויום העצמאות. בדיון התברר שלסגר נקבעו חריגים לא מבוטלים המאפשרים מתן אישורי כניסה לאלפי פלסטינים. על כן, נקבע כי ניתן להתיר את כניסת הפלסטינים לטקס כפוף לבדיקה ביטחונית פרטנית".

3 תגובות
  1. ועל זה נאמר: סיפורי עלי בבא…

  2. אישתו של השופט עמית מיעצת למשפחות מחבלים רוצחים איך להמנע מהריסת בתים !!

  3. עוד בלוף של תומכי הטרור ומעודדי הטרור מבית המשפט בראשות חיות והבוגד משת״פ מחבלים עמית .
    הרוצחים מתו בזמן שהתפוצצו .. אז וודאי שעמית וחבריו לא הורו להם להכנס .
    הנקודה היא שהבוגדים השפלים מהעליון נותנים חותמת שהאזכרה לרותם מחבלים לגיטימית ומצויה במפלס אחד עם האזכרה לנופלים במערכות ישראל והפעולות הטרור.

השארת תגובה