דגן: "לחזור לאלי סיני, ניסנית ודוגית"

ראש מועצת שומרון בפנייה לחברי הקבינט, "היות ויישובי צפון השומרון נשארו בשליטה ישראלית מלאה, לכן אין מניעה לחזור אליהם – על האויב להבין שעל כל פעולה מלחמתית הוא ישלם באבדן שטח"

יוסי דגן
יוסי דגן
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן קורא הבוקר לחברי הקבינט ולראש הממשלה להכריז על ביטול ההתנתקות ביישובי צפון השומרון וצפון הרצועה וחזרה ליישובים אלי סיני, ניסנית ודוגית, כתגובה להסלמה האחרונה.

במכתב ששלח הבוקר לחברי הקבינט הוא כותב, כי "ביום שיהיה ברור לאויב בעזה שעל כל פעולה מלחמתית הוא ישלם באבדן שטח, ולא רק בחיי אדם – שאינם מהווים מחיר עבורו, מאוד יתכן שהוא יחשוב כמה וכמה פעמים לפני התגרויות נוספות".

במכתבו מסביר דגן, כי "היות ויישובי צפון השומרון נשארו בשליטה ישראלית מלאה, לכן אין מניעה לחזור אליהם, וכן כי יישובי צפון הרצועה (אלי סיני, ניסנית ודוגית) קרובים לאשקלון באותה מידה שבה הם קרובים לעזה ואף ישבו על שטח מפורז לפני מלחמת ששת הימים ולכן ניתן בקלות לחזור לישובים אלו".

דגן ממשיך, "תמוה ביותר שעל אף שלא ניתן למצוא ולו חבר ממשלה אחד שיכול לומר היום שההתנתקות הייתה טובה לישראל, הממשלה לא עושה אף צעד אחד כדי להוכיח עמדה זו גם במעשים ולתקן את הטעות ההיסטורית הזו".

"אני קורא לכם חברי הקבינט לפעול באופן ציוני ומוסרי, לבטל את חוק ההתנתקות מצפון השומרון ולהחזיר את ההרתעה".

השארת תגובה