הנדל: "נפעל נגד קואליציית החסינות לנתניהו"

ח"כ יועז הנדל מ'כחול לבן' שכיהן בעבר כראש מערך ההסברה בלשכת רה"מ מבהיר, "אעניק גיבוי לנתניהו אך לא לקואליציית החסינות שלו"

יועז הנדל
יועז הנדל
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

חבר הכנסת יועז הנדל מ'כחול לבן', שימש עד לאחרונה כפובלציסט וככותב טורים ב'ידיעות', לפני כן שימש במשך חודשים אחדים, כראש לשכתו של נתניהו, אך מאז שפרש הפך לאופוזיציונר נלהב בכל הקשור למדיניות ראש הממשלה.

הבוקר הוא מפרסם פוסט בו הוא מבהיר, כי במהלך הקדנציה הקרובה, ייתן גיבוי מלא לראש הממשלה, אך ימשיך לצאת חוצץ, נגד 'פולחן האישיות' שנוקטים סביבו תומכיו.

"אתן גיבוי מלא לראש הממשלה בכל פעם שנצטרך להגן על המולדת. לא מוכן לגבות פולחן אישיות שבו אין מקום לביקורת על דרג מקבלי ההחלטות", הוא פותח את דבריו ומבהיר מיד, כי "אסור לבקר את הרפיסות המתמשכת מול החמאס כי ככה זה ״ימין חזק״. אסור לבקר שחרור של מחבלים בהליך קבלת החלטות לא סדור. אסור לבקר שחיתות שלטונית ומתקפה על מוסדות המדינה – מותר רק לשבח ולהאשים שמאלנים דמיוניים".

"תשכחו מזה: נתניהו שהצביע 3 פעמים בעד ההתנתקות – ותפסיקו להמציא אחרת – הוא ראש הממשלה כבר 13 שנה. הוא זה שמורח ולא מחליט על מקלות וגזרים ברצועה. על החזרת ההרתעה במכה צבאית. כן. זה הכלי שקיים עכשיו ויצירת גזרים שיהיה מה להפסיד לאחר מכן".

"זה עצוב אבל לא תשמעו ביקורת עליו מהליכוד וגם לא משאר המפלגות שמרכיבות את הקואליציה העתידית. למה? כי זה כבר לא ימין, זו קואליצית חסינות לנתניהו. לא יותר ולא פחות.

יום אחד יתעוררו פה ובינתיים אני הקטן לא מוכן לתת לו ולאף אחד אחר חסינות. לא משנה מי הוא, איך הוא נואם ואיזה קמפיינר מעולה הוא.

ובטח שלא מוכן להסכים עם מציאות שבה תושבי הדרום מופצצים, נפצעים, נכנסים למקלטים ומגדלים ילדים עם טראומה. לא במדינה הריבונית שלי, שאני גאה בה כל כך".

השארת תגובה