פייגלין מגייס מיליון וחצי לכיסוי חובות

משה פייגלין יו"ר מפלגת 'זהות' יוצר בקמפיין גיוס המונים לצורך כיסוי החובות ממערכת הבחירות ומהתקווה שנגוזה, לאחר שהמפלגה לא צלחה את אחוז החסימה

משה פייגלין.
משה פייגלין.
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

יו"ר מפלגת 'זהות' משה פייגלין יוצר בקמפיין גיוס המונים לשם כיסוי חובות המפלגה שלא צלחה את אחוז החסימה.

לחובתו של פייגלין חובות של כמיליון וחצי ש"ח אותם הוא נדרש לספק לספקים ולנותני הערבויות במהלך הקמפיין. לשם כך הוא הוא מבקש את עזרת הציבור.

בהודעה שפרסם, מסביר משה פייגלין את מטרת גיוס ההמונים: "יצאנו בקמפיין חירום כדי לחסל את החוב הכספי שנותר מהבחירות ו'לנקות שולחן'. הבשורה החדשה שזהות הביאה גרמה ל- 120,000 אנשים להצביע לנו. אנחנו מחויבים להם ולמאות האלפים הנוספים שאוהדים אותנו. עד לבחירות לא היינו חייבים לאף ספק ואסור שספק כלשהו יפול עכשיו בגללנו. לכן אנחנו צריכים את עזרתכם בקמפיין חירום לחיסול החוב. יצאנו לדרך הזו עבורכם ואנו מרגישים זכות לשוב אליכם בבקשה זו".

יצוין, כי מסע גיוס ההמונים ייערך עד סוף החודש ועד כה גויסו 40.000 שקלים בלבד.

יצוין, כי פייגלין למוד ניסיון בכל הקשור לגיוס כספים ברשת, שכן עם השקת המפלגה וגם במהלך הקמפיין הנוכחי נקט פייגלין בשיטה זו כאשר הצליח לגייס מהציבור למעלה ממיליון שקלים.

תגובה אחת
  1. חוצפן שרף 120.000קולות לגוש הימין כעת בא לבקש תרומות שיוכל לעשות עוד סיבוב עדיף לזרוק את הכסף לים ולא לתת לו שיחנק עם החובות וילמד לקח

השארת תגובה