המתנדבים שברו 'שיא' בתרומות דם

מבצע התרמת הדם בבית הכנסת 'זכור לאברהם' בשכונת הדר גנים עד לשעות המאוחרות של הלילה. *ושוב – שיא חדש של תרומות דם בערב אחד !*

התרמת דם בהצלה פתח תקוה
התרמת דם בהצלה פתח תקוה
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

זו מסורת קבועה : לאחר תקופת החגים (פסח וסוכות), נרתמים בארגון 'מד"א – הצלה פתח תקווה' יחד עם אגף שירותי הדם של 'מגן דוד אדום' ובשיתוף פעולה עם *מכבי שירותי בריאות* וערכו ערב התרמת דם המוני בפתח תקווה עד לשעות הקטנות של הלילה.

מאות מתושבי העיר מכלל קשת האוכלוסיה נענו לקריאה ובאו לתרום דם ולהציל חיים , בסיום הערב הופתעו שוב פעם אנשי בנק הדם ממספר המנות שהותרמו שעמד על *396!* מנות דם (אשר עבר את מספר המנות בהתרמה הקודמת, מהווה שיא חדש לערב התרמה ). כשאר מנת דם אחת מצילה חיים של מספר בני אדם – הרי שבערב זה של התרמה ניצלו חיים רבים.

במהלך הערב הגיעו למקום מנהל מרחב ירקון במד"א *מר חיים דורי, וממלא מקומו מר אביחי חדד* אשר התרשמו מההיענות הרבה של התושבים , ומההתנהלות המקצועית של מתנדבי החסד של 'מד"א – הצלה פתח תקווה' במהלך הערב, והודו להם בחום רב על התנדבותם בהתרמה ובמהלך כל השנה.

מנהלת מרכזיים רפואיים – הדר גנים ב 'מכבי שירותי בריאות' הגב' מורן רגב יחד עם מתאם קשרי קהילה ולקוחות הרב שמעון ברגמן שהו במקום לאורך שעות ההתרמה , וסייעו בכל דבר ועניין במהלך הערב.

*יו"ר מד"א – הצלה פתח תקווה ישראל גודלבסקי* כחלק מהפעילות למען הצלת החיים בעיר, אנו מוציאים לפועל את התרמת הדם המסורתית. הציבור הרחב מכלל האוכלוסייה בעיר נענה בכל פעם ומגיע בהמוניו לתרום וזוכה להיות שותף בהצלת חיים.

ברצוני להודות לאגף שירותי הדם במד"א על שיתוף הפעולה התמידי , תודה מיוחדת ל 'מכבי שירותי בריאות' – לגב' מורן רגב מנהלת מרכזיים רפואיים – הדר גנים , ולמתאם קשרי הקהילה ולקוחות הרב שמעון ברגמן על הסיוע הרב . ולמתנדבי החסד של משפחת מד"א – הצלה פתח תקווה על המסירות והעמל במהלך שעות ההתרמה ובהכנות הלוגסטיות לפני כן.

השארת תגובה