לוין השווה בין יהודי השואה לפלסטינים ועורר סערה

האלוף במיל' עמירם לוין צייץ, כי "ללא סיום שלטון צה"ל על הפלסטינים, יתקשה צה"ל לעמוד בצוואת הניצולים "לעולם לא עוד" ועורר זעם

עמירם לוין
עמירם לוין
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

האלוף (במיל') עמירם לוין צייץ בבוקר יום הזיכרון לשואה ולגבורה בקישור שעורר זעם רב לאחר שנטען כי הוא מהווה הקבלה בין השואה לבין שלטון צה"ל על הפלסטינים במדינת ישראל.

"צוואת ששת המיליונים בסכנה – ללא סיום השלטון על הפלסטינים צה"ל יתקשה לעמוד בצוואה "לעולם לא עוד" שהורישו לנו ששת מיליון הנרצחים", לשון הציוץ.

אלא שההתנסחות גררה גל של מחאות וזעם נגד לוין על ההשוואה המקוממת.

עיתונאי ערוץ 20 שמעון ריקלין כתב בתגובה לדברים, "כל כך התרגלנו שהשמאל מנצל את יום השואה לאג’נדה שלו עד שזה נראה לנו נורמלי. ובאים אלי בטענות למה אני מחרב את היום. ובכן, אני אחרב ועוד איך. עד שהניצול הפוליטי הציני יפסק".

הלל גרשוני תקף את לוין וכתב, כי "צוואת ששת המיליונים בסכנה. ללא כיבוש מוחלט כל כל השטח מהים עד הירדן צה"ל יתקשה לעמוד בצוואה 'לעולם לא עוד' שהורישו לנו ששת מיליון הנרצחים".

לוין מצדו לא אהב את הביקורת נגדו והגיב בכעס,"לכל המלעיזים, אני נלחמתי יותר מכולכם בשביל שצה"ל אכן ידאג 'שלא עוד'. לא אני מתכחש לשואה, אלא אתם שמתכחשים להיסטוריה ומסרבים להתמודד עם המציאות".

תגובה אחת
  1. אין בושה לאדם כזה! כבת לניצולי שואה שמרבית משפחתי נשרפה ונרצחה בפולין, מתביישת אני לשמוע אותו!!!! הדלת פתוחה לכל מי שרוצה להגר!!

השארת תגובה