משנס מתניים: מקלב הקים שורת 'שדולות'

ח"כ אורי מקלב. צילום: הכנסת
ח"כ אורי מקלב. צילום: הכנסת
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

עם השבעת חברי הכנסת הקים חבר הכנסת אורי מקלב שורה של שדולות למען הציבור כאשר בניהם שדולות למען המגזר השלישי, עידוד ושיפור השירות בתח"צ שדולה למען העיר ירושלים, למען העצמת האזרח אל מול הביטוח הלאומי שדולה מיוחדת הוקמה לאיחוד שירותי החירום וכן הודיע על הקמת שדולה למען השלטון המקומי בישראל שח"כ אורי מקלב עמד בראשות שדולה זו אף בכנסת היוצאת.

מטרת שדולות אילו להעמיק את הפעילות הפרלמנטרית בתחומים אלו ולגייס תמיכה, בקרב עמיתיהם ובקרב בעלי תפקידים בממשל. במקביל הגיש חבר הכנסת אורי מקלב יחד עם חברי הכנסת משה גפני יעקב אשר ויצחק פינדרוס כמה עשרות חוקים חוקים אותם מתכוון להעביר בכנסת הבאה בתחומי העזרה לציבור והרווחה או צמצום מצוקת הדיור בציבור החרדי.

בין החוקים החדשים הגיש מקלב חוק להפחחת סכום הקנס לנוסעים ששילמו בתחבורה ציבורית אך לא תקפו או שליית גימלאות מאלמנים שנישאו, הצעת חוק נוספת שהגיש מקלב מבקשת להסדיר את הפקודות התעבורה בכל הקשור למוצרים המונעים שכחת ילדים ברכב, וכן חוק להנחה במים לאוכלוסיות חדשות.

חבר הכנסת אורי מקלב הסביר כי ביום זה הטקסיות פחות מדברת אלינו נציגי הציבור החרדי ובחרנו להתעמק בחלק המעשי זהו יום של תחילת העבודה של חברי הכנסת לאחר תקופה ארוכה של פגרה בה לא יכלנו להעביר את החוקים שרצינו, יש המון תיקוני חקיקה וחוקים שנעצרו בגלל הבחירות ויש כעת להתחיל הכל מההתחלה, אומנם בפגרה היה תהליך של אסיפת החומרים עם המשך העשיה וכעת בכוחות מחודשים מתוך הרגשת שליחות נמשיך את העשייה מתוך האחריות המחייבת.

השארת תגובה