הדרך שלכם לסיים במהירות את הררי הכביסות

באלפי בתים בישראל, ואין זו הגזמה, עומדים נבוכים בצאת חג הפסח אל מול פניו של חדר הכביסה • ככל שמשפחה ממוצעת ממלאת מינימום מכונה אחת ביום, כשעובר שבוע חול המועד בו אין מכבסים כלל – החגיגה בעיצומה

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

בעוד יש נשים שמנסות לחשב את זמן הכביסות, ומעבירות בזו אחר זו מכונה למייבש וחוזר חלילה, יש מי שחסכו לעצמן את הסאגה, כשעברו להשתמש במייבש כביסה Rinnai מבית 'פזגז', הפועל באמצעות גז.

מייבש כביסה הפועל באמצעות גז הפך למוצר מבוקש ביותר ברחבי אירופה, יפן, ובשנים האחרונות גם בישראל, שכן הוא מוצר חדשני המקצר את זמן הייבוש באופן משמעותי ביותר. הכביסה יבשה בחצי מהזמן בהשוואה למייבש חשמלי! בנוסף, מייבש הפועל באמצעות גז, מונע פירוק של סיבי הבד ובכך שומר על איכות טיב הבגד לאורך שנים.

מייבש הכביסה Rinnai, המותג המוביל תוצרת יפן, המשווק על ידי חברת 'פזגז', מחולל מהפכה של ממש בשוק מייבשי הכביסה בארץ ובעולם. המכשיר הינו חסכוני ביחס למייבשים חשמליים, בעל דירוג אנרגטי A, מתאים לכביסה עדינה וחליפות, ידידותי לסביבה ומופעל באנרגיה ירוקה. ועכשיו בדגם חדש בגודל של 7 ק"ג!

עשרות אלפי משפחות מרוצות שכבר משתמשות במייבש כביסה הפועל באמצעות גז מעידות כי הן מחלקות את החיים שלהן ללפני ואחרי רכישת המייבש, וכי הוא שינה את איכות החיים בבית.

משתלטים על הכביסה שנשארה מחול המועד, ומסיימים לייבש אותה עוד לפני שהמכונה הבאה סיימה לעבוד. מייבש כביסה – Rinnai לאיכות חיים שלא הכרתם!

לפרטים ורכישה חייגו: 9636* – פזגז

השארת תגובה