נאפה לאחר הפסח: כוננות ייצור מקסימלית

פריך טרי וטעים על המדפים: פותחים את הקיץ עם ופלים ועוגיות מן שנאפו לאחר הפסח תשע"ט מיד עם צאת החג

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

עוגיות וופלים טריים של מן, כאלו שנאפו אחר הפסח, הם מסורת מתוקה שנמשכת כבר עשרות שנים. גם השנה – בכדי לענות על הביקוש הגבוה, נכנס המפעל של מן לכוננות ייצור מקסימלית מיד עם צאת החג, בכדי לספק את כמויות הוופלים והעוגיות לכל חנויות ורשתות המזון, ולענות על הדרישה המוגברת. הייצור המיוחד נועד לספק את כמויות החמץ עליהן צובאים המוני בני ישראל עם צאת החג, והוא ארך שעות רבות ברצף תוך גיוס כל המשאבים הנצרכים.

"כל שנה מחדש במוצאי חג הפסח", אומר אבי פקר- מנכ"ל חברת מן "אנו עושים את מירב המאמצים בכדי לעמוד בביקושים הגוברים, כאשר המשאיות הנשלחות מטעם רשתות המזון כבר עומדות ומחכות מחוץ למפעל לוופלים ולעוגיות שלנו שיצאו טריות מן התנורים. כמו תמיד, אנחנו שמחים לעשות את הכל על מנת להעניק ללקוחותינו חוויית טעם נהדרת באיכות וכשרות ללא פשרות. כמובן שרמת הידור הכשרות של הרב לנד"א זצ"ל עומדת בתוקפה וממשיכה ע"י הרבנים החשובים ממלאי מקומו".

כל מוצרי 'מן' הינם פרווה ועשויים ללא חומרים משמרים, ללא שומן טראנס ללא צבעי מאכל וללא כולסטרול. מוזמנים לפתוח את עונת הקיץ עם הופלים הקלאסיים במגוון הטעמים או הוופלים המצופים, עם העוגיות האהובות מהסדרה הרגילה והסדרה הירוקה מקמח מלא ועוד.

השארת תגובה